English World Quiz

 

18 листопада у нашому клубі пройшов позакласний виховний захід The English World Quiz. Учні дізнались багато нового та цікавого про англомовний світ, його історію, традиції та культуру. Діти виконували різноманітні творчі та інтелектуальні завдання, грали в веселі ігри. Кожен мав змогу ще раз переконатись в тому, як важливо вивчати англійську мову, що є основним засобом міжнародного спілкування в наш час. 

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.