Захід: Autumn Day

 

12 листопада викладач нашого клубу Карловська І.В. запросила свою групу на свято осені. Учні із задоволенням розгадували загадки та кросворди про пори року, співали присвячені їм пісні та самі  виступали у ролі осінніх місяців та осінніх овочів та фруктів, розказуючи про їх велику користь для здоров`я. В кінці заходу діти пообіцяли щодня їсти яблуко, щоб до них ніколи не приходив лікар, так як заповідає нам добре відома англійська приказка – An apple a day keeps the doctor away. Сподіваємося, що наші учні дотримають своєї обіцянки. 

Викладач: Карловська Ірина Володимирівна

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.