Захід: Feel Free

 

3 жовтня у нашому клубі "Harvard Language Club" відбувся позакласно-виховний захід на тему: Feel Free! Учні мали змогу не лише весело провести час, граючи різноманітні ігри, а й також поділитися своїми хобі. Кожен розказав про свої захоплення, а також дехто мав змогу представити свої робити. Крім того, це була прекрасна можливість практики мови поза класом. І що найголовніше - учням сподобалось, адже вони з радістю прийшли на захід, та з посмішкою помчалися додому. Їхні емоції безцінні.

Викладач: Обертинська Аліна Юріївна
 

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.