Семінар Pearson

 

16 жовтня наш клуб із задоволенням приймав гостей. До нас завітав методист Pearson Роберт Хартіган. Викладачі Гарварду на його семінар  і натему: Teaching Young Learners-playing or learning. Finding balance не тільки почерпнули для себе багато новаторських та цікавих методичних ідей, а й самі поринули у світ вивчення іншомовного алфавіту та іншомовної лексики, виконуючи всі завдання, які пропонував Роберт. Отже, чекаємо Роберта до нас незабаром знову.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.