Hello Summer '14

 

Мрія кожного студента - піти на літні канікули відразу після закінчення навчального року. Мрія кожного батька та матері - бачити, як власні діти навчаються з задоволенням під час літніх канікул. А чому б не поєднати приємне з корисним?
  Англомовний табір для хлопців та дівчат віком від 3 до 15 років – це чудова можливість покращити знання англійської мови, опанувати корисні навики, подолати мовний бар’єр, активно та весело провести час на свіжому повітрі та в колі нових друзів.

  Табір – саме для тих студентів, що залишаються у місті,які  можуть отримати захоплюючу мовну практику з носієм мови. Цього року з нами працювала чарівна дівчина Монсеррат Тапія Лопез. Своєю енергією,наполегливістю,створювала такі умови навчання,що студенти забували про мовний бар’єр і спілкувалися без вагань,не звертаючи увагу на помилки. Одним словом -  молодці!!!  Перші кроки зроблено.
  Наша програма була  побудована таким чином, аби створити якомога ефективніше англомовне середовище.  У нас весь день студенти спілкувалися лише англійською мовою. Кожного дня були певні теми, які поєднувалися між собою та підбиралися цікаві завдання до них. Ми знайомилися з багатьма традиціями та звичаями британців,але  саме,що найбільше  сподобалося студентам,то це традиційні солодощі та церемонія «зачарованого» чаю. Так-так,бо саме більшість студентів поділилися з нами,що саме у нас найсмачніший чай,а не у них вдома.
  Також  студенти віртуально мандрували в музеї іграшок,олівців,автомобілів, проводилися спортивні змагання серед різних вікових категорій, проходив  «День моди»,де вони проявили  свої таланти,виготовляючи костюми з різних матеріалів. Костюми були шикарні,навіть деяким нашим модельєрам є чому повчитися у нашої молоді.
  А як же без інтелектуального  шоу? Студенти ще раз підтвердили,що вони у нас самі ерудовані та кмітливі. Ну і,звичайно,кожна команда виготовляла свої проекти по вивченим темам.
  І ще багато-багато цікавого,але не будемо видавати всі таємниці!!!! Ви можете лише все це побачити на світлинах.
  Вкінці зміни кожен студент отримав літній сертифікат,який дає можливість вибрати собі подарунки на певну суму з початку нового навчального року.
  Ось так проходило літо у нашому клубі. Бажаємо нашим студентам гарно відпочити, набратися енергії та з новими силами «гризти граніт науки» у наступному році.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.