HLC party '14-06

 

Літо – найулюбленіша і довгоочікувана пора року не тільки для дітей, а й для дорослих. Тепло,зеленіє та колоситься травичка,чарують квіти,радісно виспівують пташки.
  А саме головне,літо – це пора відпусток,це походи у ліс,це спів пісень біля палаючого багаття,це купання в річці,загоряння,це шашлик та рибалка з варінням запашної ухи. Одним словом,літо – це спілкування з природою. Ну, а коли вже за місто ми виїжджаємо великою командою,то нам ніколи сумувати…

Адже,як у відомому фільмі Ельдара Рязанова « Іронія долі, або з легким паром! "

-Кожного року 31 грудня ми разом з друзями йдемо у баню…..

 Так, і у нас в колективі склалась традиція,звичайно,влітку святкувати завершення навчального року на природі. І не зраджуючи нашим партнерам   базі відпочинку «Берізка»,ми щороку відпочиваємо тут.
 
«Берiзка» - чудова мальовнича місцина в якій ідеально скомпоновано первозданні краєвиди незайманої природи та високий рівень обслуговування. Поєднання березового та соснового гаїв, прекрасне озеро з повним комплексом альтанок, пірсом та катамаранами, неймовірно чисте повітря та безмежний простір для відпочинку, чудово скомпоновані з затишними номерами європейського класу,а саме головне смачна кухня та ввічливий персонал.
  На природі ти забуваєш про всі проблеми,негаразди. Ти,наче, поринаєш у світ через себе,або навпаки в себе через світ. І це настільки тебе релаксує, що буває не хочеться виходити з цього стану.

Але ж який активний відпочинок без командних ігор,розваг та танців під дощем?

І це ми вміємо робити на всі 100!!! Ми завжди схильні до вислову: «Вмієш гарно працювати - вмій гарно відпочивати».

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.