Випуск 2013-2014

 

Незваючи на погоду,сьогоднішній день дійсно сповнений сонячного тепла, веселих посмішок друзів.   І це не дивно, адже вам, студентам, є  чому радіти. Уроки закінчилися і попереду тепле літо, пора канікул. Це попереду.
  А сьогодні уся наша родина разом. Родина, яку об'єднує єдине,- любов і повага до клубу в якому вам дають найкращі знання і де вас завжди раді бачити.
  Дружба і злагода об'єднує усіх присутніх студентів, батьків, викладачів, і тих, хто завітав на свято порадіти разом з нами.
  Цей день дійсно незвичайний. Адже ми, викладачі,  щороку підбиваючи підсумки своєї роботи, можемо з упевненістю сказати: "Студенти! Ви - наше майбутнє, ви гідні бути кращими, адже в кожного з вас є частка з нас".

- Нехай спливатимуть роки поволі
І від дитинства віддаляють долі,
Та пам’ятати будете завжди
День, коли вперше до клубу  ви прийшли.

  Всім студентам бажаємо успішно здати екзамени, без перешкод вступити до вищих навчальних закладів,а найменших чекаємо у себе в клубі на наступний рік.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.