Tydzień polskiego

 

23 травня в нашому клубі відбулося свято під назвою «Spotkanie z wielkimi Polakami”, яке було присвячено видатним полякам, відомих в цілому світі. В цьому заході брали участь і студенти ,і доросли,які вивчають у нас польську мову. На свято були запрошені батьки і колеги нашого закладу.
  Розпочався наш концерт зі знайомства з найбільш знаним поляком в світі – Яном Павлом II,папою римським,який в цьому році був кананізований. Це унікальна особистість,адже він був педагогом,поетом,драматургом,вченим-філософом і поліглотом. Студентка нашого клубу Ірина Ворона декламувала його поезію. Інші студенти Легеза Анастасія,Калінчук Назарій , Калінчук Захарій ,Квятківська Світлана,Пойда  Марія,Панасюк Єлизавета,Шейченко Катерина та Шейченко Дмитро також декламували вірші відомих польських поетів.
  Гості нашої зустрічі познайомилися з відомими поляками як Юзеф Пілсудський,Тадеуш Костюшко,Фредерик Шопен,Генрик Сенкевич та Миколай Коперник. Окрім віршів,студенти співали польські народні пісні ,а на закінчення концерту – гімн Конституції 3 травня,бо в цьому місяці поляки відзначали це велике для них свято.
  Після концерту всі учасники і гості задоволені і щасливі продовжили спілкування за круглим столом із солодощами,чаєм і цікавими ідеями для проведення нового свята,яке відбудеться вже після канікул.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.