Тестування HLC '12

 

У сучасному світі для того, щоб отримати престижну роботу, добре знання англійської не просто вітається, а є невід'ємною вимогою. І все більше компаній проводять інтерв'ю з претендентами на вакантну посаду англійською. Саме тому, «Harvard» пропонує кожному своєму студенту, починаючи з 6-річного віку пройти щорічні рівневі тестування, що дозволять якнайкраще показати рівень знань, здобутих протягом навчання. Тестування у клубі складається з двох етапів-письмового і усного. Останній проходить з залученням носіїв мови з Канади та США. Для нас - це можливість оцінити Ваші комунікативні навички, ступінь володіння мовою і, можливо, виявити прогалини у знаннях, які варто допрацювати. Для Вас ж - це шанс випробувати свої знання, пам'ять, швидкість реакції , попрактикуватись у ситуативних діалогах з носіями мови, що в подальшому допоможе не губитись в іншомовному середовищі та підготує до складання більш складних тестувань. Не варто недооцінювати складність усного екзамену, адже для того, щоб визначити Ваш рівень мови інтерв'юеру знадобиться всього кілька хвилин спілкування. Письмове тестування передбачає використання наступних методологічних підходів: - відповідність завдань клубній програмі, погодженій з програмою Міністерства Освіти України; - забезпечення об’єктивності та надійності . Якщо студент не набирає достатньої кількості балів, викладач не має права перевести його на наступний рівень. Таким чином, ми прагнемо, щоб з кожним роком Ви спостерігали прогрес та випробовували себе у тестуваннях вищого рівня.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.