Woche des Deutsch

 

 В нашому клубі з 7. 04 по 11.04 був проведений тиждень німецької мови . Ми здійснили з нашими студентами  віртуальну подорож  до Німеччини, говорили про те,чому потрібно і цікаво вивчати німецьку мову. Викладачі усіх філій клубу  проводили відкриті уроки, куди були запрошені всі наші студенти. І діти, і дорослі із задоволенням дізнавались багато нового про свята, які святкуються у Німеччині,традиції святкування Великодня, про кухню Німеччини, про сучасне життя в Німеччині, відзначні місця країни та великих людей ,що її прославляли.

Наші молодші студенти мали можливість самі оформити пасхальну листівку німецькою мовою, вивчити деякі слова та фрази, щоб привітатися, познайомитися та попрощатися німецькою мовою. Студенти із задоволенням відвідували  відкриті уроки  та більшість з них вирішили почати вивчати німецьку мову у нашому клубі. Кожен, хто приєднався до групи з вивчення німецької мови, отримав дисконтну картку на знижку. Знижка діятиме з нового навчального року.

Наші студенти просто молодці, бо вивчатимуть уже дві мови у нашому клубі!!!

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.