Наша історія

Ця сторінка є дуже особливою. Саме тут, ми будемо ділитися з Вами секретами, а почати вирішили з того, як ми поступово завойовували право носити гучну назву «Harvard Language Club». Ну що ж, давайте поговоримо про наші перші, проте дуже впевнені кроки.

 

 

 

 

Все починається з ідеї…Ідеї народжуються з досвіду та прагнення до удосконалення. Досвід роботи в сучасних освітніх закладах примушує багато над чим задуматись і переосмислити більшість стандартних методик. Не заглиблюючись в деталі, можна сказати лише одне - ти розумієш, що потрібно щось змінювати. І ,мимоволі, починаєш уявляти оазис своїх прагнень…Думки спонукають до дій…

 

 

 

 

У невеличкому приміщенні, оздобленому власноруч, серед мальовничої природи, у затишному куточку біля Південного Бугу ми почали втілювати свої мрії і прагнення, виховуючи наших перших учнів. Основною метою нашого закладу було навчання без відчуття шкільної системи, з залученням творчих та ініціативних викладачів.

 

 

 

 

Нас уже троє…

 

 

 

 

В нас уже перші досягнення, якими ми дуже пишаємось…Школярі покращують свою успішність та отримують схвальні відгуки від викладачів у школі, залучаються до участі в шкільних та міських олімпіадах. Старшокласники успішно складають ЗНО, студенти проходять співбесіди в посольствах, працюють за програмами Work and Travel, AU pair та складають міжнародні екзамени (TOEFL, ESL).

 

 

 

 

Наш клуб стає сімейним, обростає власними традиціями, серед яких не тільки організації вистав та урочистостей з нагоди свят , а і спільне святкування днів народжень.

 

 

 

 

Час летить швидко, особливо, якщо займаєшся улюбленою справою. І ось, душу охоплює солодкий щем- наш перший випуск! Наша гордість, надії та сподівання- наші перші випускники!

 

 

 

 

Наша клубна система передбачає не лише навчання, а і спільний відпочинок поєднаний з набуттям корисних знань. Наше перше літо разом було цікавим та різноманітним, ми залучали наших вихованців до творчої діяльності, проводили тематичні дні, шукали скарби та відвідували екскурсії.

 

 

 

 

Улюблене приміщення стає замалим для нас і рідні стіни вже не вміщують всіх бажаючих зануритись в теплу атмосферу нашого мовного клубу…Вихід один-новосілля! Це завжди і радісно і сумно! Сумно, бо перше приміщення , з якого починалась історія нашого клубу назавжди залишається в серці , і не можна не згадувати всі приємні події, що відбувалися за адресою Фрунзе , 64! Але зміни на краще! Тепер у нас не одна , а три кімнати, нас не троє,а……І всі ми вболіваємо за спільну справу-дати не тільки якісні знання, але і подарувати атмосферу домашнього затишку, навчити поважати себе та інших , відшукати в кожному прихований потенціал та докласти максимум зусиль, щоб у серці кожного нашого вихованця залишились лише приємні спогади про роки навчання в клубі.

 

 

 

 

Вікова категорія наших вихованців розширюється, прийшов час думати про те, як найкраще втілити наші прагнення стосовно надання якісних знань кожному. Ми покращуємо нашу матеріальну базу, знаходимо друзів у зарубіжних університетах, які допомагають нам літературою та порадами стосовно оптимізації навчального процесу. Назва «Перлина», яка дуже гарно асоціювалась з нашим клубом, що виховував здебільшого юних і зовсім маленьких учнів, поступово стала нам затісною. Наше прагнення до якості знань ми вирішили втілити у всьому, починаючи з нашої нової назви «Harvard Language Club».

 

 

 

 

Мовний клуб не може існувати окремо від середовища, в якому він функціонує та з якого черпає ідеї для свого розвитку. Основними інструментами нашого взаємного обміну інформацією є сайт та газета, що не просто висвітлюють останні події у сферах навчального та культурного життя, а і є засобом комунікації, що пов'язує нашу діяльність з Вашими потребами та робить нашу співпрацю взаємоважливою та потрібною, адже наш клуб- це живий організм, що живе яскравим та різноманітним життям та дотримується активної громадської позиції!

 

 

 

 

Осінь 2012 року ознаменувалася важливою подією в житті клубу іноземних мов HARVARD - розпочала  свою роботу  нова філія, що розташувалася за адресою вул.Ватутіна, 18А.

Початок роботи філії стартував впевнено та рішуче - 10 вересня 2012 року свої двері відчинили два  нових просторих та зручних кабінети  іноземних мов. На навчання прийшло перших 9 студентів… Йшов час, яскрава вивіска нашого клубу почала привертати увагу перехожих, спрацьовувала реклама, яка лунала по радіо та яку ми робили в школах та садочках. Але найбільший результат приносили задоволені відгуки про нашу роботу відвідувачів клубу! Так приємно чути від нових людей слова на зразок «Ми прийшли записатися на навчання, тому що нам порадили звернутися саме до вас!».

 І ось нас вже набагато більше! Це і малеча, яким тільки-но виповнилося 3 роки, дошкільнята, молодші і старші школярі, студенти і навіть дорослі… Значить, ми не помилилися, ми дійсно потрібні тут, в цьому мікрорайоні!

 

 

 

 

На кожних курсах є свої правила внутрішнього розпорядку,свої звичаї та традиції.  Не довго думаючи,нам спало на думку, написати свої клубні правила та обов’язки,які повинен дотримуватись кожен студент. Ми написали присягу студента, де кожен новий учень,який  навчатиметься у нас, має її скласти. І,звичайно,дотримуватися всіх правил,які написані у ній. Так,нами була започаткована ця традиція. Учні,яким  виповнилося 7 років складають присягу. Після її складання , вони не  повинні порушувати цих правил.

 

 

 

 

Іспити,іспити,іспити…. В кінці кожного року наші студенти складають тести. Звичайно, письмові та усні. І усний тест вони вперше складали носію мови з Камеруну Ндене-Беренджеру-Аханді . Атмосфера була спокійна та дружня. Час так швидко промайнув,що студенти не хотіли покидати кабінет.Їм було цікаво поспілкуватися не лише на екзаменаційні теми,але й  поцікавитися звичаями та традиціями його країни.

 

 

 

 

І знову у нас нові думки та плани. Цього року наш колектив поповнився «новими силами». Так,нарешті , у нас викладачі не лише прекрасні леді, але й статні джентльмени!!! Вони не тільки заполонили «слабшу сторону» своєю красою,але й своїм рівнем володіння мови. Так тримати!!!

 

 

 

 

На численні прохання наших клієнтів ми відкрили ще одну філію по вул. Келецька,126а. Хоча конкуренція в цьому районі велика,але це нас не стримало. Чудові умови,гарний район,відкриті люди,жага студентів до науки. Тож, повний  вперед - підкорювати нові вершини!

 

 

 

 

Цього навчального року ми вперше готуємо наших студентів до кембриджських іспитів. А також у нас з’явилися нові друзі та  партнери. Ми працюємо пліч-о-пліч з компаніями «Лінгвіст», «Орфей», «Dinternal-Books». Дякуємо їм за методичну підтримку та семінари для наших викладачів.

 

 

 

 

Наша мрія збулася!!!! Ми вже в ефірі. З жовтня місяця нами був підписаний договір про співпрацю з телевізійним каналом «ВІТА». Наші мікроуроки транслюються щодня у ранковій передачі «Світанок». Тепер у нас не тільки викладачі,але й справжні  зірки на екрані,які доносять свої прекрасні знання усім телеглядачам. Отже,іноземну мову можна вивчати разом з нами по телебаченню. Хочемо щиро подякувати за професіоналізм нашим викладачам та студентам,які приймають участь у передачі. Чекайте на нові кроки!!!

 

 

 

 

Канікули,канікули,канікули!!!!

Для всіх дітей-це прекрасний привід відпочити,але тільки не для наших студентів. Щороку на базі нашого клубу проходить літній табір,де діти можуть поєднати приємне з корисним.

І цього року це було чудово та незабутньо для них. Прислухавшись до їх побажань,ми підготували цікаву програму,яка включала в себе не лише тематичні заняття з іноземних мов(англійської,німецької,польської та іспанської), а й різні конкурси,змагання,вікторини,театральні дійства та багато іншого. Нам вдалося запросити носія мови,чарівну дівчину з Еквадору,Монсеррат Тапію Лопез, яка своєю енергією,наполегливістю створила прекрасні умови для подолання мовного бар'єру в  наших студентів. В кінці табору студенти отримали літні сертифікати,які вони могли обміняти на подарунки від нашого закладу.

 

 

 

 

Наша компанія піклується не тільки про своїх клієнтів, але й велику увагу приділяє професійному  розвитку своїх викладачів. Не секрет,що  досягнення у навчанні студентів залежить від самого викладача. Для цього ми проводимо семінари та тренінги,на яких викладачі знайомляться з новинками літератури,методами та прийомами роботи з різними віковими  категоріями. Підбираючи матеріали для семінарів та тренінгів, методисти обов’язково прислухаються до думки викладачів, адже лише при взаємній співпраці буде результат.

Працюючи в такій системі вже не перший рік, ми вирішили відкрити на базі свого клубу методичний центр для викладачів інших освітніх закладів.

Наша мета: допомогти та надати цінні рекомендації у проведенні якісних та продуктивних уроків для викладачів початківців,студентів та всіх бажаючих,які не стоять на місці, а постійно піднімають свій професіоналізм.

 

 

 

 

Зовнішній вигляд викладача завжди має бути бездоганним. Викладач –це взірець для нашого студента у всьому. Тому він повинен виглядати на всі « сто» та надавати якісні послуги у навчанні. Ми розробили свій власний корпоративний стиль(жилет,хустина,кофта та бейдж),які відображають кольорову гаму та логотип нашої компанії.

 

 

 

 

Працюючи  та спілкуючись з дорослими людьми,ми дізналися,що багато з них хотіли б вивчати іноземні мови без відриву від основного місця роботи. Тому цінуючи час наших клієнтів,створення комфортних умов навчання,врахування формату проведення занять, написання навчальних програм з урахуванням специфіки роботи кожного з них, був відкритий новий напрямок «Harvard Business Centre»

Перша наша компанія ТОВ «КустоАгро»,якій ми надавали  інформаційно-консультаційні послуги,відзначила якість та професійний підхід у роботі нашого викладача та методиста Білан Тетяни Олександрівни. Ми вдячні їй за плідну роботу !!!! Та, без сумніву, впевнені,що ще не одна компанія звернеться до нас за послугами.

 

 

 

 

Щороку  наші ряди поповнюються енергійними, креативними, здатними працювати на результат  викладачами,які хочуть передати свої знання підростаючому поколінню. Бажаємо їм успіху та творчої наснаги!!!

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.