Команда Harvard LC

У наш час особистість викладача дуже важко переоцінити. Викладач супроводжує людину упродовж певних років її життя, допомагає зрозуміти та усвідомити споконвічні життєві цінності та знайти і вибрати вірний шлях у житті. Звичайно, батьки виховують та розвивають дитину, проте викладачі продовжують цей процес, збагачують його, використовуючи при цьому свій педагогічний талант, свої вміння та неабияку майстерність. Роль викладача  іноземної мови у вихованні та навчанні студентів неоціненна. Відповідно до того, чи зможе він викликати в  студентів зацікавленість до предмета та бажання вчити мову, буде залежати подальший навчально - виховний процес, і, зрештою, буде зрозуміло, чи зможе студент стати тим, ким прагне  та досягти  життєвого успіху. Адже, як відомо, знання іноземної мови відкриває безліч перспектив і допомагає оволодіти багатьма професіями.

Можу з гордістю сказати, що в нашому позашкільному закладі є викладачі, які можуть дати студентам міцні знання, йдуть в ногу з часом і постійно підвищують свій фаховий рівень. Цьому сприяла  робота творчої групи викладачів  англійської мови, метою якої була розробка уроків, впровадження  методу проектів, та використання інформаційно-комунікативних технологій  під час навчання студентів різних вікових категорій.

Професія викладача потребує сильних особистостей, які прагнуть досконалості у своїй справі, перебувають у постійному творчому пошуку. Про Оксану Володимирівну Гонту, Швець Олену Андріївну, Трофімову Ірину Яківну, викладачів англійської мови, які працюють у нашому закладі вже не перший рік,можна сказати,що вони люблять своїх студентів, радіють їх успіхам, результатам. Творчість, насамперед, пов'язана зі словами «активність», «діяльність»», «процес», «пізнання» й обов'язково стоять поряд зі своїми студентами . На своїх уроках завжди застосовують новітні технології,  нетрадиційні форми роботи (диспут,  екскурсії,  рольові ігри,вікторини). Полюбляють, аби студенти працювали в групах, що, безумовно, допомагає їм навчатися, окрім іноземної мови, ще і мистецтву спілкування.

 Упевнена, що професійна творча майстерність викладача полягає в надприродних можливостях. І, на її думку, викладач повинен пройти певні етапи професійного розвитку, щоб із гордістю сказати: «Я - професіонал своєї справи».

Тернистий шлях удосконалення... Що це? Злети та падіння, чорне та біле, сум і радість. Хто це не проходив? Але, долаючи певні труднощі, людина розвивається. Свій професійний шлях Чакір Ярослав Олександрович,Подолян Руслан Анатолійович,Веретковська Руслана Олександрівна,Мазур Віта Сергіївна,Стрюк Наталя Василівна,Волковська Анна Миколаївна почали не так давно, але розуміють, що живуть в унікальному середовищі. Перед ними відкривається до цього часу незнаний світ... Передові технології, інноваційні методи... Використовуючи  технічні засоби у навчальному процесі, вони проводять в такий спосіб уроки дійсно сучасними, інформаційно насиченими і цікавими.

Після кожного пройденого уроку, переконуються, що досягти професійної майстерності можна  завдяки єдності таких принципів: принцип віри, принцип розвитку особистості, принцип цілого покладання, принцип мовознавчий.

Робота викладача  іноземної мови надзвичайно цікава і різноманітна, адже щодня потрібно познайомити студентів із чимось новим, зробити їм якийсь сюрприз, тобто, вдосконалитися разом з ними.

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.