Кар'єра в Harvard LC

Найцінніший ресурс будь-якої компанії – це її працівники. Адже не секрет, що саме завдяки їх професіоналізму та відданості роботі вирішуються найважливіші завдання, досягаються найвищі цілі, отримуються найкращі результати. Хороші викладачі – кваліфіковані спеціалісти – на сьогодні, є своєрідним скарбом, пошук якого займає чимало часу та зусиль. І саме від того, якою буде створена команда - залежить успішне функціонування кожної компанії.

Тов «Гарвард Ленгвідж Клаб»  не є винятком із правил. Сьогодні, дотримуючись такого ж принципу, політикою компанії визначено, що правильно підібраний персонал, перш за все, – запорука успішної роботи, прибутковості та процвітання всієї компанії.

Компанія «Гарвард Ленгвідж Клаб» для кожного свого викладача, не залежно від того, скільки хто працює у компанії, в першу чергу «надійний друг»  котрий встановлює міцні та відкриті взаємини з кожним працівником, підтримуючи якісний та тісний зв'язок, компанія, котра ставиться до своїх колег з розумінням, ввічливо, з гідністю та повагою, допомагає у професійному та особистому зростанні, дбає про здоров’я кожного, забезпечуючи дотримання стандартів охорони здоров’я та праці, створюючи безпечне і сприятливе місце для роботи.

В наших працівниках ми цінуємо:

 • чесність і порядність
  довготривала та продуктивна співпраця базується на довірі
 • відповідальність
  вміння брати на себе обов’язки, пропонувати більше, ніж вимагається
 • креативність
  для інновацій потрібен тільки нестандартний підхід та нові ідеї
 • розум та інтелект
  здатність швидко аналізувати та робити висновки
 • вміння працювати в команді
  від роботи кожного залежить успіх команди

 

Головні критерії, якими ми керуємося при підборі викладачів – це енергія, професійне володіння предметом, лідерство, активна життєва позиція,вміння працювати в команді,повага до студентів та ввічливе ставлення до їх батьків. Ми вимагаємо від претендентів на наші вакансії, як мінімум, бути талановитими. Ми переконані, що тільки молода амбітна особистість здатна запалити жагу до  знань у наших студентів.

 По-перше, вона прагне змінюватись і вчитись разом з нами, по-друге, вона є цікавою для аудиторії, по-третє, вона говорить «однією мовою» з нашими студентами і здатна створити здорову демократичну атмосферу.

Наша компанія приділяє велику увагу професійному розвитку та вдосконаленню персоналу.Викладачі постійно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи різноманітні семінари  присвячені найновішим методикам викладання. За п’ять років існування школи всі наші спеціалісти мали можливість побувати на тренінгах, котрі були організовані видавництвами  Cambridge University Press,  Pearson Longman. Всі викладачі мають відповідні сертифікати.

 

 

Поради початківцям: кожна людина, яка прийшла до нас на роботу повинна усвідомити, що вона стає невід'ємною частинкою даного колективу, і тільки від неї залежить успіх її та компанії в цілому. Для цього вона повинна сумлінно виконувати свої обов'язки, бути чесною, відповідальною, ініціативною, комунікабельною, здобувати нові знання і чітко знати чого вона прагне. Налагодьте роботу і насолоджуйтесь нею, а перспективні пропозиції не заставлять вас довго чекати.

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.