Як поліпшити вимову: керівництво до дії

Бажаєте знати, як поліпшити вимову? Вирішили позбутися акценту і довести свою вимову до досконалості? З чого почати роботу над англійською вимовою?

Працюйте над навичкою аудіювання.Чим краще ви розумієте англійську мову на слух, тим краще буде ваша вимова. У чому зв'язок розуміння мови на слух і поліпшення англійської вимови? Чим частіше ви слухаєте іноземну мову, тим чіткіше розрізняєте звуки.

 Вчіть слова правильно. Зустріли нове слово і хочете його вивчити? Включіть онлайн-словник і прослухайте кілька разів, як вимовляє його носій мови, або відкрийте звичайний словник і прочитайте фонетичну транскрипцію.

Читайте вголос. Читання - заняття, яке допоможе вам поєднати приємне з корисним. Насолоджуйтеся улюбленою книгою і позбавляйтеся від акценту.

Використовуйте скоромовки. Пам'ятаєте, як в дитинстві нас змушували швидко вимовляти всілякі «Був собі паламар, його діти паламаренята перепаламарилися!» Ті ж самі правила працюють і в англійській мові. Спробуйте вибрати кілька скоромовок, в яких відпрацьовуються важкі для вас звуки і читайте їх щодня - це займе 5-7 хвилин в день.

Наслідуйте носіїв мови. Виберіть цікаве відео або аудіо і постарайтеся домогтися звучання, як у диктора. Наслідуйте кожну дрібницю: манеру розмови, інтонацію, акцент, робіть логічні паузи і наголоси. Нехай це і буде спочатку звучати дивно і неприродно для ваших вух, зате саме таким способом найпростіше добитися вірної англійської вимови.

Не поспішайте.Бажання швидко говорити англійською цілком зрозуміло і виправдано. І все ж говорити грамотно і виразно набагато важливіше. Не бійтеся ретельно промовляти кожне слово, нехай ви будете говорити повільніше або з паузами, зате вас точно зрозуміють.

Практикуйтеся щодня.Чим більше ви будете розмовляти, тим вища ймовірність заговорити грамотно.

Знайдіть собі наставника.Важливо мати наставника-співрозмовника, який вчасно помітить ваші помилки і вкаже вам на них.

Сподіваюсь, вам була корисна стаття про те, як поліпшити вимову англійською мовою, і ви не тільки прочитаєте, але і застосуєте на практиці хоча б кілька запропонованих порад. 

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Friends & Partners

Розробка та підтримка.