Як вивчати англійську за допомогою фільмім та серіалів

Кому варто вчити англійську мову по фільмам і серіалам? Кожен може сміливо братися за цей захоплюючий прийом навчання. Для початку виберіть відповідне за складністю відео, щоб вчення не перетворилося на муку. Якщо ви відчуваєте складнощі із сприйняттям мови на слух, радимо дивитися вже знайомі вам фільми. Виберіть собі відео з тих, що вже бачили. Так вам буде зрозумілий сюжет і не доведеться постійно тиснути на паузу і звірятися зі словником. Не забувайте про субтитри. Буває, що людині досить складно звикнути до звучання незнайомої мови. Тоді має сенс вдатися до їх допомоги.

 

Виписуйте і вчіть незнайомі вам слова. Якщо ви хочете не просто розважитися, а ще й отримати користь від перегляду, працюйте зі словником. При зустрічі з незнайомим словом зупиніть відео, відкрийте онлайн-словник і випишіть собі ціле речення з новою лексикою і переклад до нього. Таким чином ви будете вчити слова в контексті.

Переглядайте відео.Якщо у фільмі чи серіалі вам зустрілося досить багато нових слів, і ви хочете добре їх запам'ятати, радимо наступний прийом. Постарайтеся вивчити нову лексику після перегляду, потім почекайте 3-7 днів і переглянете відео. Тільки при цьому не користуйтеся словником і субтитрами.

Наслідуйте носіїв  мови. Хочете попрацювати над вимовою? Повторюйте фрази за героєм фільму або серіалу. Намагайтеся імітувати не тільки вимова звуків, але й інтонацію, манеру говорити. Це досить цікава вправа, яке можна проробляти з друзями: спробуйте разом розіграти сценку з улюбленого серіалу або блокбастера. І весело, і корисно!

Орієнтуйтеся на свої інтереси. Змушувати себе вивчати англійську мову - справа марна і навіть шкідливе. Тому не дивіться те, що вам нецікаво - просто витратите даремно дорогоцінний час.

Використовуйте отримані знання. Ваша праця буде щедро винагороджена підвищенням рівня знання мови тільки за умови, що ви будете активно застосовувати отримані знання. Розмовляйте англійською мовою якомога частіше і намагайтеся вставляти у свою мову нові слова і фрази, почерпнуті з відео. Всі прийоми роботи з фільмами і серіалами захоплюючі та ефективні. Сподіваємося, вам припаде до смаку вивчення англійської мови по фільмам і серіалам. 

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Friends & Partners

Розробка та підтримка.