The world is a book, and those who do not travel read only one page.

 Моє життя – це постійні подорожі. Не можу сказати, що об’їздила увесь світ та відвідала всі країни, але у моєму мандрівному журналі вже є чимало незабутніх заміток: Польша, Німечинна, Бельгія, Нідерланди, Франція. Кожна подорож – це незліченні враження, цікаві знайомства та відкриття; кожна подорож – це ковток свіжого повітря, це щоразу нова сторінка, нові погляди на світ, це новий ти.

Для мене будь-яка мандрівка – це потрійний захват: передчуття та планування, безпосереднє перебування в певному місці і, на сам кінець, теплі спогади. З власного досвіду можу сказати, що ніщо в цілому світі так не впливає на твою особистість як подорожі. Адже, перетинаючи кордони та відкриваючи нові місця на карті, ти бачиш, яке маленьке місце ти займаєш у цілому світі. Ніколи не забуду ті відчуття, коли приїхала до Парижу та опинилась віч-на-віч з цим, тоді ще невідомим мені, містом. Я стояла на площі перед Лувром і, озираючись навколо себе, побачила спочатку Тріумфальну Арку, а потім і головний символ Парижу – Ейфелеву Вежу. Від них мене відділяли якихось декілька кроків ( як мені здалось). Звичайно, я якомога швидше попрямувала в їхньому напрямку. З кожним кроком очікування наростали, серце калаталось частіше, дихання завмирало… І через якихось 40 хвилин ось вона! Красуня! Диво! Ейфелева Вежа! Відчуття ніби в середині тебе щось вибухнуло, все перевернулось шкереберть, і ось ти стоїш на порозі чогось нового. Перед таким гігантом відчуваєш себе крихітною піщинкою. І тут починається найцінніше, що дарує тобі подорож: внутрішні зміни, переосмислення життя. Ти ніколи не будеш таким, як раніше: розвивайся, твори, надихай, створюй, змінюй світ навколо на краще – ось які слова тепер супроводжуватимуть тебе надалі по життю.

 Яка ще річ у світі має такий вплив на людину?

 І пам’ятайте, справа не в пункті призначення, а в самій подорожі. Насолоджуйтесь поїздкою, ловіть момент, не сидіть на місці! Та діліться своїми враженнями від поїздок зі світом!

“Traveling – it leaves you speechless, then turns you into a storyteller.” – Ibn Battuta

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Friends & Partners

Розробка та підтримка.