15 Tipps fürbesseres Deutsch

Sprechen: «Ніхто мене не розуміє, коли я розмовляю німецькою мовою!» Дійсно? Щож, у такому випадку слідуй наступній пораді: «Не бійся робити помилки!» Ніхто не вимагає від тебе, щоб ти робив все ідеально. Розмовляти іноземною мовою стане набагато простіше, тільки коли ти заспокоїшся та просто почнеш насолоджуватись.

 

 1. Не прогав жодного шансу заговорити по-німецьки: на роботі, в школі, в магазині. Не здавайся одразу, якщо тобі забракло слова. Постарайся замінити його вже відомими тобі словами.
 2. Не бійся звернутись за допомогою. Наприклад, ти купуєш щось через автомат і не знаєш певного слова. Нічого страшного, тобі з радістю хтось допоможе. Отже, потрібно лише вивчити якомога більше слів повсякденного вживання.
 3. Запам’ятай важливі вирази, що допоможуть тобі спрямувати розмову у потрібному напрямку: “Entschuldigung, wasbedeutet…?”, “ KönntenSiebitteeinbisschenlangsamersprechen?” і т.д.
 4. Використовуй будь-яку можливість поспілкуватись з носіями мови. Якщо ти проживаєш у німецькомовній країні, у нагоді стануть твої захоплення: стань членом спортивного гуртка чи танцювального клубу. Або ж просто знайди собі компаньйона, рідна мова якого німецька і який вивчає твою рідну мову. (www.tandempartners.org , www.scrabbin.com , www.italki.com/partners , www.polyglotclub.com )
 5.  Можеш з легкістю спілкуватись з носієм німецької мови за допомогою Skype. Наступні сайти стануть для відео-чатів стануть тобі у нагоді: www.sha-redtalk.com , www.conversationexchange.com , www.easylangua-geexchange.com , www.palabea.com/de

Hören: «Знову я нічого не зрозумів!» Будьмо чесними: хоча б щось людина розуміє завжди. Спробуй зосередитись саме на тому, що ти зрозумів. Якщо ти присвятиш трішки часу та терпіння, твої навички слухання покращаться без великих на те зусиль.

 1. Користуйся всіма можливостями слухати німецьку мову: по телевізору, радіо чи інтернету. Інформація завжди повторюється, і коли слухаєш її вдруге, все стає набагато зрозумілішим.
 2. Твоє сприйняття німецької на слух покращиться, якщо ти дивитимешся фільми на німецькій. На початку можеш користуватись допомогою субтитрів рідною мовою, потім можеш їх вимкнути. Перед тим як переглянути стрічку, прочитай про неї рекламу чи продивись трейлер, тоді тобі буде набагато легше зрозуміти суть.

Schreiben:« Спілкуватись німецькою мовою ще пів біди…А от писати…». Не хвилюйся! Є безліч методик, які допоможуть тобі повправлятись в письмі і принесуть тобі задоволення.

 1. Знайди собі в інтернеті товариша по листуванню. Покращуй своє письмо через імейли.
 2. Маєш знайомого, який також вивчає німецьку? Чудово! Спробуйте наступне: один обирає 5 слів німецькою мовою, з яких потрібно написати історію. Кожен пише власну історію, потім обміняйтесь ними, перечитайте та виправіть помилки один в одного.
 3.  Можете спробувати наступне: візьміть аркуш паперу та хтось перший пише свої 3 речення німецькою мовою, після чого передає аркуш наступній людині, яка повинна дописати свої власні 3 речення і продовжити історію і т.д. В результаті отримаєте чудову історію!
 4.  Будь креативним! Пиши сам історії, жарти, казки або веди щоденник німецькою мовою. Згодом попроси носія мови перевірити все написане тобою.

Lesen:« Читати німецькою мовою – це така трата часу і до того ж це так важко!» Ні, це зовсім не так. Спробуй на практиці наступні стратегії читання і ти побачиш, що читання німецькою мовою може приносити задоволення.

 1.  Читай тексти на теми, які тебе цікавлять: навіть незнайомий текст виявиться легшим, якщо ти обізнаний в сфері, про яку читаєш.
 2.  Читай якомога більше німецькою мовою, при цьому не зазираючи до словника, коли натрапляєш на незнайомі слова. Вже за допомогою самого читання ти самостійно дізнаєшся про значення багатьох раніше невідомих слів, граматичні конструкції та побудову речень.
 3.  Можеш розпочати з навчальних тестів, що супроводжуються поясненням, перекладом важких слів та післятекстовими вправами.
 4.  Хочеш читати в оригіналі, але твори Ремарка ще не під силу? Почни з коміксів або графічних оповідань. Легко, швидко, результативно і, що найголовніше, із задоволенням.

Ніколи не зупиняйся одразу ж при перших труднощах! Спробуй вищезазначені поради і ти побачиш, німецька мова – це дивовижний світ! Відкривай його разом із Harvard Language Club!

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Friends & Partners

Розробка та підтримка.