Обережно Сленг!!!

         Мова як живий організм, який народжується, формується, змінюється та за певних умов помирає. Кожні десять, сто, тисячу років слова і словосполучення в мові змінюються переходять від маловживаних до загального словникового запасу кожної людини або навпаки із щоденного використання до менш популярних слів або взагалі зникають з лексикону людей.

         Сьогодні сленг проникає майже в усі сфери людського життя. Його використовують люди різного віку та професій. Молодіжний сленг в основному спрямований на такі елементи соціального життя як людина, її одяг, зовнішність, дозвілля, житло тощо.

 

         Англійський молодіжний сленг являється невід'ємною частиною англійської мови та культури. Приїхавши в англомовну країну ви одразу відчуєте різницю між англійською граматикою та розмовною мовою. Розуміння розмовної мови є досить важливою проблемою для тих, хто вивчає англійську мову, адже в школах ми отримуємо лише основи англійської (граматики та лексики). Більшість людей не готові до американських вулиць, пабів, де тінейджери (підлітки) використовують їхню власну мову, мову сленгу. Саме тому даний феномен не варто ігнорувати. Чи є сенс вивчати англійську мову багато років, якщо в результаті не розуміти жодного слова носія мови? Та на сьогоднішній день можна почути сленг не тільки з вуст молоді, а й на телебаченні, радіо, прочитати в сучасній літературі, в газетах, журналах. Мова смс-повідомлень та реклами займає особливе місце в сучасній мовній культурі.

В кінці представлено невеликий список із найпопулярніших сленгових виразів в англійській мові:

Cracksman, crook – злодій;

Chicken – боягуз;

Come what may – будь, що буде;

Easy come, easy go – легко прийшло, легко пішло;

Idiot box – телевізор;

Іn the soup – в біді;

Kick up a quarrel – влаштувати скандал;

Knockout – гарна, мила дівчина;

Know it all – розумник;

Lemon – непотрібна річ;

Let Down – обламувати, підводити;

Loudmouth – базіка;

Make a hit – мати успіх;

Money to burn – багато грошей;

Monkey business – брудна справа; нечесна гра;

Pal – друг, приятель;

Picnic – справа, котра не потребує зусиль;

Pie in the Sky – нездійсненна мрія;

Plastic – кредитна карта;

Scam – шахрайство, афера;

See the Light/the Point – розуміти;

So long – до зустрічі, бувай;

Steer Clear – триматись якнайдалі.

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Friends & Partners

Розробка та підтримка.