Починаючи вивчати мову з початку…

Починаючи вивчати нову мову, багато хто з дорослих студентів хоче освоїти її неймовірно швидко, докладаючи мінімум зусиль. І часто виникає запитання: а скільки треба вчитися, щоб вільно говорити? Саме тому, ось коротенький список порад для тих, хто готовий вчитися самостійно, без контролю викладача або додатково до домашніх завдань:

1. Вивчайте щодня 2 нових англійських слова та пробуйте застосовувати їх у різних контекстах, навіть якщо ваші речення міститимуть лише це одне нове англійське слово.

2. Всі ми користувачі сучасних пошукових систем, і тому знайти навчальне відео чи короткий серіал для нас не буде проблемою. Перегляд серіалів та відео з субтитрами є дуже корисним та розвиває навички слухання та читання. Крім того, у вас формуватися гарна вимова.
3. Спробуйте читати адаптовані книги, по сторінці вдень. Хоча це небагато, але користі буде вдосталь.
4. Не втрачайте можливості спілкування з іноземцями. Чи то подорож у іншу країну, чи то соціальні мережі, чи навіть вулиці нашого міста, коли у нас багато туристів. Просто почніть, і слова самі виринатимуть з ваших вуст. Головне, не боятися.
5. Привчіть себе говорити на заняттях лише англійською мовою. І нехай ви скажете мало, але ви будете висловлюватися лише іноземною мовою.
6. Записуйте ваші речення. Виправляйте їх. І ще раз використовуйте.
7. Не бійтеся сказати неправильно граматично чи лексично. Для того ви і навчаєтесь. Наостанок, я хочу сказати, що вивчення іноземної мови – це нелегка справа. Це можна порівняти з опануванням бойового мистецтва, оскільки вам необхідна витримка, сила, терпіння та мудрість. Не поспішайте і ваші знання будуть унікальними.

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Friends & Partners

Розробка та підтримка.