Навчаючи, не забуваймо про особисте навчання!

Помилок не робить лише той, хто не робить нічого. В процесі навчання кожен схильний помилитися. На мою думку, цього соромитися не варто. Важливо, сумніваючись, перевірити себе. Людський мозок не універсальний і це нормально щось забути. Працюючи викладачем, всі вважають, що викладач – це не людина, а робот, і він повинен знати усе. І через це виникають помилки. Саме тому, якщо в процесі навчання виникають питання, в яких ви не сильно розбираєтесь, необхідно звернутися до довідкових матеріал, перш ніж сказати щось. Досить часто спірні питання виникають не у знаннях мові, а у інших галузях. Тому вивчити щось нове ніколи не завадить.

Зокрема, у географії та історії. Проте, не завжди слід розраховувати на підказку від гугл чи інших матеріалів. Кожна людина поза роботою розвивається. Так і викладач. Ми подорожуємо, спілкуємось з іншими людьми, читаємо книги, відвідуємо нові місця та дивимось різноманітні передачі. Потрібно привчити себе вивчати щось абсолютно нове щотижня. Ця мета цілком виконувана. Крім того, це корисно та цікаво. Задля ще більшої користі в пізнанні, можна читати журнали, газети чи переглядати фільми, передачі англійською, німецькою, французькою чи польською. Ніхто не посперечається з цим. А потім, можна починати займатися адаптацією цих самих статей чи фільмів для студентів, створюючи квізи, запитання, теми для дискусій, матеріали для прочитання чи перегляду нових сучасних матеріалів. І останнє, працюючи з студентами будь-якого віку, прислухайтеся до них. Адже і вони джерело нашого навчання. Діти та дорослі багато чого нам розповідають та діляться з нами. Хіба ж це не розвиток, якщо слухати уважно?!

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Friends & Partners

Розробка та підтримка.