Іноземна мова та Інтернет

Навряд чи сьогодні знайдеться людина, яка ніколи не чула б про Інтернет. Невміння працювати за комп’ютером та орієнтуватися в Інтернет-просторі в сучасному суспільстві можна порівняти з невмінням писати й читати. Інтернет-технології стали природною частиною життя не лише дорослих – науковців, бізнесменів, фахівців різних галузей, а й підростаючого покоління. Чи добре це для дитини?

Навчальні, розвивальні та розважальні Інтернет-ресурси орієнтовані на дітей будь-якого віку. За їх допомогою вони в цікавій формі засвоюють основи письма і лічби, вчаться малювати та моде­лювати, привчаються до самостійної роботи і складають уявлення про навколишній світ.

А основне людина будь-якого віку може використовувати Інтернет для вивчення іноземної мови будь-коли та будь-де, маючи при цьому доступ до всесвітньої мережі Інтернет. Отже, надаю декілька ресурсів для бажаючих вдосконалити свої знання іноземної мови.

 

Шкільна англійська без проблем. http://easy-english.com.ua/ Цей сайт стане в нагоді всім, хто хоче вивчити граматику англійської мови та полюбляє читання. Всі матеріали адаптовані до підручника з англійської мови, автором якої є Карп'юк О.Д. Ви завжди зможете допомогти пояснити незрозуміле своїй дитині, адже на сайті є види пошуку за класом навчання та відповідною до нього граматикою, словником, уроками та темами.

Вивчення німецької мови онлайн. deutschonline.at.ua  Тут ви знайдете доступні та зрозумілі онлайн уроки, навчальні матеріали українською мовою, таблиці, відеоуроки, вправи на самоперевірку для вивчення німецької мови - безкоштовно і без реєстрації. 

Гра для вивчення англійських слів. englishgame.ho.ua Сайт є корисним для вивчення англійських слів тим, кому нудно постійно гортати сторінки словника, або перебирати картки зі словами. Це сайт-гра, на якому зручно поповнювати свій словниковий запас англійської мови.

Збільшення словникового запасу. olympix.ho.ua  Це сайт, на якому зібрані слова щоденного використання, які в свою чергу розділені в категорії. Вам не потрібно самостійно виготовляти картки з англійськими словами та їх перекладом з іншого боку. Все це вже зробили за Вас та ще й  в цікавій та доступній формі. 

Вчимо дітей  читати англійською. www.starfall.comКорисний сайт для діток, які вивчають англійську мову. Починаємо з вивчення або повторення алфавіту, а далі читання слів, словосполучень, речень, і на сам кінець, читання захоплюючих оповідань за участю звірів та дітей. Сайт, де це можна зробити весело та в інтерактивній формі флеш-ігор. 

Завітайте та вивчайте іноземні мови.www.lingua-room.com Сайт у допомогу вивчення англійської та німецької мов. Тут можна знайти цікаві відеоролики, повчальні статті та інші навчальні матеріали українською для вивчення граматики та вимови англійської/німецької мов.

Інтернет Поліглот. www.internetpolyglot.com Цей вебсайт призначений для вивченння іноземних мов (пропонується 35 мов) та поповнення словникового запасу. Ігри з цього сайту допомагають швидкому засвоєнню слів та збереженню їх в пам'яті на довгий час. Доступ до усіх ng=EN-US style='font-size:12.0pt; line-height:115%;font-family:"Times New Roman","serif";mso-fareast-font-family: Calibri;mso-fareast-theme-font:minor-latin;mso-ansi-language:RU;mso-fareast-language: EN-US;mso-bidi-language:AR-SA'> Корисний сайт для діток, які вивчають англійську мову. Починаємо з вивчення або повторення алфавіту, а далі читання слів, словосполучень, речень, і на сам кінець, читання захоплюючих оповідань за участю звірів та дітей. Сайт, де це можна зробити весело та в інтерактивній формі флеш-ігор. 

Іспанська крізь англійську. www.spanishdict.com Сайт онлайн вивчення іспанської мови англійською, і в зворотньому напрямку. Онлайн уроки складаються з відеоуроку, перевірки граматики та аудіювання, поповнення словникового запасу.

Чи навчаться діти розумно використовувати всі можливості всесвітньої павутини? Питання не з легких. Однак тут вже багато що залежить від уміння і бажання батьків дати своїм чадам базове розуміння, яка інформація корисна, а яка шкідлива, навчити фільтрувати її та довести до рівня підсвідомості.

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Friends & Partners

Розробка та підтримка.