Як навчитись писати твори

Моя стаття написана для тих, хто хоче оволодіти вмінням максимально ясно і чітко викладати свої думки на папері. Ні для кого не секрет, що написання творів одне з найпопулярніших і найскладніших завдань в школах, коледжах, університетах та на ЗНО. Длявас– цеспосіб висловитисвої думки тапродемонструвати володіннятемою,адлявикладача– можливість перевіритилогічністьміркувань,знання граматичнихправилілексики мови.

Я сама пройшла непростий  шлях від «ой, а як і що тут писати?!» до «та це ж легко». Існує безліч способів покращити письмо і це не обов’язково завчання безлічі зрозумілих правил. Ось декілька моїх порад.

 

 1. Використовуйтекороткі речення або «Стислість – сестра таланту».
  Пишітькороткимиі чіткимифразами.Навіть найскладніші ідеї можна написати простими реченнями. Уникайтеперевантаженихречень– це допоможеуникнутиграматичних помилок.
 2. Використовуйтеправильнийпорядокслів.
  В англійськійфіксований порядокслів, ізапам’ятати йогопросто,якщо слідуватисхеміSWOMT, де: S - subject(підмет), W -verb(присудок), O -object(доповнення), M -manner(як, за яких обставин), T-time(час).
 3. Намагайтесь думати «англійською».

Не потрібно перекладати свої «українські» думки англійською. Не варто використовувати гарні зарозумілі слова, які ви щойно знайшли в словнику та ще й до того не повністю розумієте їх значення.Потрібно розуміти  всіслова, які ви використовуєте.Випишетедлятого,щоб вразитизмістом,а несловниковимзапасом.

 1. Не варто забувати про традиційну структуру твору.

В творі має бути вступ, основна та заключна частина.

 1. Будьте уважні до мови написання твору.

Правилаписемного мовленнязмінюються постійно. У наш часможна зустрітиречення, якіпочинаютьсяз «I» або «But». Ане такдавноцезасуджувалося. Уникайте принаписанні творускорочення (willnot=willnot) та сленгу.

 1. Не втрачайте логічність викладу думок.

Дваякіснихпоказникатвору,якідуже цінуються, це - cohesionіcoherence (Cohesion– єдність, зв'язність. Coherence–логічність, послідовність, обгрунтованість).

 1. Не ігноруйте слова-зв’язки.

Так звані linkingwordsдопоможуть вам логічно викладати свої думки та, одночасно, слугуватимуть прикрасою вашого твору.

Підсумовуючи усе вище написане, хочеться закінчити такими словами: «Thelengthoftheessayshouldbelikeawoman’sskirt – long enough to cover the subject,  but short enough to keep it interesting».

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Friends & Partners

Розробка та підтримка.