Вивчаємо мову, поєднуючи корисне з приємним.

Вивчаємо  мову, поєднуючи корисне з приємним.

     Той,хто прагне вивчити мову, завжди в пошуках ефективних методів досягнення цієї мети.  На сьогодні існує достатньо новітніх методів вивчення мов.  Один із таких методів –  пісні . Іноземною,звичайно.

           Усі люблять музику. Це відмінний   спосіб відпочити,розслабитися та сконцентруватися.  Музика,яка нам подобається має позитивний вплив на мозок. Кажуть,що  вона зцілює , а також розвиває пізнавальні  можливості  малюків.  Та чи знаємо  ми,що музика може  чудово допомогти  вивчати мову? І не лише  зануренням  в культуру та традиції : музика  дозволяє природньо опрацювати усю нову інформацію швидше і краще. Ось декілька причин ,чому музика є чудовим інструментом у вивченні мови.

 

Музика стимулює пам'ять.

Ви коли – небудь  думали чому куплети із пісень  ми пам’ятаємо  днями  і тижнями( вони засідають нам  у  пам'ять) ,але ми не  можемо згадати і речення із газети чи журналу? Це тому,що музика потужньо стимулює пам'ять. 

Співаючи та вивчаючи пісні , збагачується словниковий запас.

Слухаючи пісні  мовою,що ви вивчаєте, однозначно збагатить ваш словниковий запас.  Ви отримуєте можливість почути слова та словосполучення , які ви могли б і не почути в будь-яких інших обставинах.

Співаючи пісень , покращується вимова.

Можливо ви помітили, співаючи  іноземною мовою ,не так відчувається акцент ,ніж тоді ,коли ви  розмовляєте цією мовою. Це тому,що ритм музики полегшує вимову слів і допомагає розвинути відповідну вимову .

Це справді діє, маю власний досвід . Бувши школяркою, не пам’ятаю  як вчилася читати англійською , але пам’ятаю ,як співала улюблених пісень. 

Отже,не вагайтеся , а хутчіш шукайте  гарні пісні та переконайтеся як це діє!

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Friends & Partners

Розробка та підтримка.