Відкриття Harvard Language Club

Привіт друзі! За майже трирічну історію клубу ми накопичували досвід, що там приховувати вчилися на дрібних помилках і зростали разом з Вами. Настав час рішучих змін, які дозволять нам дивитися з впевненістю в майбутнє - наше спільне майбутнє.

Ми сформували чітку концепцію розвитку нашого закладу на найближчі роки, змінили назву та провели ребрендинг, вважаємо, що всі ці кроки будуть сприяти подальшому розвитку та підсиленню Вашої довіри до бренду Harvard LC. З повагою, колектив клубу. 

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.