Нові підручники від Oxford UP

Oxford University Press- одне з найвидатніших Європейських видавництв, засноване в 1476 році - воно розвивається і сьогодні.  OUP має представництва в багатьох країнах світу і до речі являється найбільшим за фінансовим оборотом серед університетських видавництв.

Щорічно OUP видає більше 4500 нових підручників та забезпечує роботою 4000 осіб, штаб-квартира видавництва знаходиться в Англії. Підручники OUP ми почали використовувати нещодавно, але вони вже встигли себе зарекомендувати як професійні видання, які задовільняють всі вимоги Harvard LC. Проста та зрозуміла подача матеріалу як для викладача, так і для студента, наявність  ілюстрацій та безумовно якість виконання самого продукту - це все про підручники  Oxford University Press. 

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.