Чайна церемонія в Harvard LC

Цікаве дійство спостерігали наші студенти 13-го березня. В клубі Harvard проходила справжня чайна церемонія. Проводили її наші гості з Китаю. Мансін та Цзін-Цзін поділилися секретами приготування чаю.Учасники церемонії насолоджувалися не лише

неповторним ароматом та смаком чаю, а й національним колоритом Китаю.Переглянути світлини цієї події Ви можете в розділі "Галерея".

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.