Sun, grass, love... Hello, Spring :)

Весна - вона пробуджує в людях радість та щирі почуття, мабуть, це найжаданіша пора року, адже від неї завжди чекаєш чогось нового та неповторного, але й водночас такого звичного і знайомого. Все навколо розквітає та заряджає тебе неймовірною порцією позитиву, ось

і ми вирішили доповнити цю картину свіженькими новаціями та сюрпризами. По-перше, думаю ти вже помітив, що наша веб-сторінка оновилася? По-друге, в березні ми підготуємо для тебе нову та стильну колекцію стікерів. А ще......... ні залишимо інтригу :)

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.