Прокачай свій ґаджет!

Якщо ти не уявляєш свого життя без Harvard LC або ти щодня заходиш на нашу веб-сторінку та постиш коменти в наших представництвах ВК, Facebook, Twitter, а зустріч з іншими студентами Harvard LC приносить тобі більше позитиву ніж презент під новорічною ялинкою, тоді ця

новина для тебе :) Сучасна людина не уявляє свого життя без різноманітних гаджетів, вони допомагають тобі щодня: корисні додатки, файні треки, фотки для Instagram - це все в твоєму смартфоні. Ми підготували ексклюзивну добірку фірмових шпалер для твого помічника(смартфону, планшету чи ноутбуку). Контент буде доступний з 15 березня. Слідкуй за новинами. 

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.