Вітаємо Новим 2014 роком та Різдвом!

Шановні батьки та студенти! Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Це свята, на які чекають у кожному домі. Свята, з якими пов’язані найтепліші спогади та найкращі сподівання. У цю пору родини збираються за святковим столом.

Домівки наповнюються радістю та веселощами. Нехай у новому році втіляться в життя всі ваші найзаповітніші мрії.Нехай доля усміхнеться Вам в усіх ваших починаннях. Нехай ваші серця наповнюються чистими бажаннями,світлими роздумами,глибокими знаннями,а життя – тільки добрими справами! Бажаю успіхів, любові, миру та добра. Дякуємо за плідну співпрацю та сподіваємося на її успішне продовження у наступному році. З повагою, директор закладу Зінкевич Лілія Василівна. 

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.