Harvard Gift Store. Незабаром...

Harvard Gift Store - топова інновація від нашого клубу. З 1 квітня ми запускаємо революційний проект, який дасть тобі змогу купувати ексклюзивні сувеніри, канцелярію та багато інших цікавинок з фірмовою стилістикою Harvard LC, а саме

головне, що придбати всі ці речі ти зможеш за нашу внутрішню валюту HP(harvard pounds), яку ти отримуватимеш за знання проявлені на уроках в клубі. Слідкуй за анонсами на сайті :)

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.