Канікули з користю.

Студентська пора і перші роки після випуску - найкращий час для експериментів і подорожей. Студентські програми дозволяють молодим українцям попрацювати за кордоном, при цьому з головою занурившись в інше культурне середовище та отримати найважливіший життєвий досвід.

Турфірми сьогодні пропонують різні за ціною, тривалістю і напрямками варіанти поїздок, підшукують вакансії для кандидатів. Так, студенти можуть непогано підзаробити і попрактикуватися в німецькій мові в Німеччині, провести незабутні канікули і помандрувати в Штатах або підтягти англійську і накопичити пристойну суму в Канаді.

Німеччина - доступно та прагматично
Програма роботи в Німеччині розроблена і керується Федеральним агентством з працевлаштування в Німеччині. Студенти з різних країн Європи під час канікул можуть легально влаштуватися до перевірених роботодавців. Набір на програму турфірми проводять у жовтні - грудні.

Не все так просто. Є два основних обмеження. По-перше, студентів випускних курсів не беруть. По-друге, поїхати можна тільки під час офіційних канікул. Якщо студент володіє німецькою мовою на середньому рівні, він може претендувати на роботу в сфері обслуговування. Всіх інших чекають сільгоспроботи - збирання врожаю овочів і фруктів на німецьких фермах. Як правило, в останній тиждень фермер відпускає працівників помандрувати. Змінити місце роботи під час програми неможливо; якщо роботодавець незадоволений, він розриває контракт і студент повертається на батьківщину.

За віком у програмі обмежень немає, але практика показує, що найохочіше візи дають хлопцям 18-23 років. Крім того, від кандидатів вимагається достатній рівень фізичної витривалості".

Грошове питання. Витрати на програму, включаючи квитки на автобус, послуги агентства, страхування і візу, складають 5,5-7 тис. гривень. Працюючи по 40 годин на тиждень, студенти заробляють близько 1000 євро на місяць. Вартість проживання (25-50 євро на тиждень) вираховується із зарплатні . На харчування може йти близько 100 євро на місяць.

США - нові враження
Найвідоміша, популярна і улюблена програма українських студентів - Work and Travel. Під час літніх канікул вони їдуть в Штати, де працюють в парках розваг, магазинах, ресторанах, фастфудах, пральнях. Це стає прекрасною можливістю попрактикувати англійську, і зануритися на час в американське життя.

Ця програма створювалася в першу чергу для того, щоб студенти могли познайомитися з американською культурою. Робота тут - просто зачіпка, щоб людина могла забезпечувати себе три місяці. Майже 80 % наших студентів їдуть працювати в курортні центри на Атлантичному узбережжі - туди, де є сезонна потреба в додаткових робочих руках. Океан, сонце, студентська тусовка - у них залишається маса позитивних вражень!

Оптимальний вік для участі у програмі - 18-21 рік. Тим, хто старше 22, у візі часто відмовляють. Від студентів вимагається знання англійської - беруть навіть з поганенькою, але чим краще ви володієте мовою, тим легше буде знайти хорошу роботу. Набір на програму триває з вересня до березня, ціни ближче до весни ростуть, бо охочих стає більше, а вакансій - менше.

Всі витрати на програму складають $ 2,5-3 тис. З собою потрібно мати ще $ 500-900 кишенькових грошей. Витрати окупаються, але якщо не намагатися, то далі простого "відбивання" витрат може не піти .З кожним роком відпрацювати вартість програми і привезти додому гроші стає все складніше. Але на ринку праці в США висока конкуренція і з поганою англійською витримати її непросто. Основна робота дозволяє студентам оплачувати проживання, харчування, мінімальний шопінг, деякі розваги: кіно, атракціони. Але щоб відкласти хоча б $ 500 на місяць, доводиться затягувати пояси.

Наші студенти в США в середньому отримують $ 8-8,5 на годину, або близько $ 1200-1300 на місяць. Житло може коштувати $ 70-120 на тиждень, а харчування - $ 30-40.

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.