Топ-10 кращих університетів США

У будь-якій частині світу знають, як престижно навчатися в Гарварді, Єлі або Прінстоні. Ці університети США входять в знамениту "Лігу плюща" - 8 найбільш значущих ВНЗ Америки, вступити в які дано лише 6-10% аплікантів: Columbia University, Harvard University, Princeton University, Yale University, Brown University, University of Pennsylvania, Cornell University, Dartmouth College.

Кращі університети США пропонують збалансовану навчальну програму, розроблену викладачами зі світовим ім'ям. Студенти отримують можливість навчатися у видатних професорів, світових лідерів, керівників великих компаній. За статистикою 90-95% випускників "Ліги плюща" знаходять високооплачувану роботу в перші 6 місяців після вручення диплома. Багато з них згодом займають престижні посади, а найталановитіші стають лауреатами Нобелівської або Пулітцерівської премії. В університетських бібліотеках зібрані мільйони книг, журналів, публікацій та рідкісних рукописів, які забезпечують студентам широку базу знань з будь-якої спеціальності. Найбільш значною бібліотекою пишається Columbia University (Нью-Йорк) - понад 10 мільйонів книг. Навчання в Америці - це можливість стати частиною мультикультурного співтовариства, де розум і креативність цінуються вище за все. Заняття в американських ВНЗ завжди практикоорієнтовані, тому навчання в університетах США несе в першу чергу експериментальний характер. У кампусах розташовані науково-дослідні центри, обладнані за останнім словом техніки. Для творчих спеціальностей передбачені театральні та художні студії, для занять спортом - сучасні спортзали і майданчики на відкритому повітрі.

В університетах Америки проходять навчання представники понад 150 країн, і число іноземців становить 10-25% від загального числа студентів. В такому багатонаціональному суспільстві немає стереотипів і однополярних думок - студентів вчать мислити критично, неупереджено аналізувати факти і вміти відстоювати свою точку зору. Ініціатива завжди заохочується, і проявити свої здібності можна не тільки в навчанні, але і в активному громадському житті. Сотні студентських товариств, клубів та організацій дозволяють знайти однодумців і справжніх друзів. Кожен ВНЗ може запропонувати якісне навчання по будь-якій своїй спеціальності, але деякі університети США відомі особливо сильними кафедрами на певних факультетах. Наприклад, психологію та історію найкраще вивчати в Princeton University, теологію та право - в Yale University, мистецтво і дизайн - в Academy of Art University, кулінарію і готельний менеджмент - в Kendall College. Вартість навчання залежить від обраної спеціальності, позиції університету в рейтингу і методу фінансування навчального закладу.

Навчання в університетах США коштуватиме Вам цілого фінансового становища! За чотири роки в елітному приватному закладі на кшталт Чиказького університету або Стенфорда Ви викладете чверть мільйона доларів. Ступінь в більш доступному місці, скажімо в Коледжі Вільгельма і Марії або Каліфорнійському університеті в Берклі , все одно коштує не менше $ 100 тис., Навіть для студентів, які проживають в цьому ж штаті. Чи варто це того? Для багатьох студентів відповідь на це питання "ні", якщо тільки тебе не зарахували в один з найпрестижніших університетів Америки. У щорічному рейтингу Forbes «Кращі університети США», створеному спільно з вашингтонським Центром доступності та ефективності університетів (Center for College Affordability and Productivity), зосереджена увага на тому, що найбільш важливо для студентів - якість викладання, кар'єрні перспективи, низький рівень боргу. На перше місце рейтингу вперше з 2008 року повертається Прінстонський університет. Йому поступається місцем Вільямс-коледж, який очолює наш рейтинг два роки поспіль. У першій десятці списку лідирують університети Ліги плюща - крім Прінстона це Єль (№5), Гарвард (№6) та Колумбійський університет (№8). Єдиним членом Ліги плюща, котрий не ввійшов у топ-50, став Корнельский університет (№51).

Рейтинг заснований на п'яти основних критеріях: успішність випускників (32,5%) - тут оцінюється зарплата і популярність; задоволеність студента (27,5%), що включає в себе оцінку викладачів і відсоток студентів, що залишилися на навчання після першого року; рівень боргу (17,5%) - це висока заборгованість студентів і штрафна відсоткова ставка. Також ми врахований відсоток тих, хто завершив навчальну програму за чотири роки (11,25%), нагороди в різних змаганнях (11,25%) і студентів, які отримали престижні стипендії Родса, Маршалла, Фулбрайта і т.д., а також число докторантів. Пропонуємо вам переглянути ТОП-10 кращих університетів США:

1. Прінстонський університет Місцезнаходження: Прінстон, шт. Нью Джерсі Кількість бакалаврів: 5203 Загальна сума на навчання в рік: $ 53 934 Цікаві факти: - У 1783 році Насау-Хол, що належить університету, на чотири місяці став будівлею Конгресу США. - Чарльз «Піт» Конрад (випуск 1953 року) став третьою людиною, яка ступила на поверхню Місяця. Він доставив туди прінстонський прапор 19 листопада 1969 року. - Зі студентів, найнятих на роботу відразу після закінчення, 16% випускників 2006 року отримали місця на Уолл-стріт. Чотири роки по тому цей показник становив 12%.

2. Уільямс-коледж Місцезнаходження: Уілльямстаун, шт. Массачусетс Кількість бакалаврів: 2070 Загальна сума на навчання в рік: $ 57 141 Цікаві факти: - Перша університетська гра в бейсбол відбулася в 1859 році між Уільямс-коледжем і Амхерстскім коледжем. - Серед випускників, які стали мільярдерами: Роберт Річ-мол. - випуск 1997 року; $ 2,1 млрд; компанія Rich Products; Чейз Колман - випуск 1997 року; $ 1,1 млрд; фонд Tiger Global. - Університет знаходиться на другому місці за кількістю студентів, які закінчили повну програму за чотири роки (91%).

3. Стенфордський університет Місцезнаходження: Пало-Альто, шт. Каліфорнія Кількість бакалаврів: 6988 Загальна сума на навчання в рік: $ 57 775 Цікаві факти: - За 121-річну історію Стенфорда 107 його студентів удостоїлися стипендії Родса, 86 - стипендії Маршалла, 60 - стипендії Трумена. - Одні з найбільш інноваційних компаній Силіконової долини - Google, Yahoo, Cisco, Sun Microsystems - засновані випускниками Стенфорда. - Студенти, які стали згодом зірками спорту: Тайгер Вудс, Джон Елуей (вип. 1983 року), Джон Макенрой і інші. Вудс і Макенрой навчання не закінчили.

4. Чиказький університет Місцезнаходження: Чикаго, шт. Іллінойс Кількість бакалаврів: 5402 Загальна сума на навчання в рік $ 59 950 Цікаві факти: - Джанет Девісон Роулі (вип. 1944 года; докторський ступінь в 1948 році) в 1972 році відкрила, що рак є спадковим захворюванням. У 2012 році нова кафедра університету була названа в її честь. - Самі студенти називають університет «місцем, де кінчається забава». - У 2008 році фондовий керуючий Девід Бут пожертвував $ 300 млн - найбільший подарунок в історії університету - своїй бізнес-школі, яка стала називатися Школою бізнесу ім. Бута.

5. Єльський університет Місцезнаходження: Нью-Хевен, шт. Коннектикут Кількість бакалаврів: 5349 Загальна сума на навчання в рік: $ 58 250 Цікаві факти: - У 1852 році на озері Вінніпесокі, шт. Нью-Гемпшир, відбулися перші в історії Америки міжуніверситетські змагання - між Єлем і Гарвардом. - 99% першокурсників вибирають продовжувати навчання. - Університет виплекав п'ять президентів США: Буш-ст. (Випуск 1946 гда), Буш-мл. (1968), Клінтон (1973), Форд (1941) і Тафт (1878).

6. Гарвардський університет Місцезнаходження: Кембридж, шт. Массачусетс Кількість бакалаврів: 10 305 Загальна сума на навчання в рік: $ 56 000 Цікаві факти: - Викладачі і студенти Гарварду в загальному удостоїлися 46 Нобелівських премій. - У 2011 році, після скасування закону «Не питай, не говори», Гарвард вперше за 42 роки повернув в кампус систему поза пошукової підготовки офіцерів резерву. - Фонд університету становить $ 32 млрд, або $ 1 168 224 на студента.

7. Військова академія США (Вест-Пойнт) Місцезнаходження: Вест-Пойнт, шт. Нью Йорк Кількість бакалаврів: 4624 Цікаві факти: - Генерал Бенедикт Арнольд намагався видати порт Вест-Пойнт британцям під час Американської революції. - Вест-Пойнт може відвідувати обмежена кількість іноземних студентів, але навчання аж до $ 71,086 в рік оплачується урядом їхньої країни.

8. Колумбійський університет Місцезнаходження: Нью-Йорк, шт. Нью Йорк Кількість бакалаврів: 8127 Загальна сума на навчання в рік $ 59 208 Цікаві факти: - Заснований в 1754 році, є п'ятим найстарішим університетом країни. - Барак Обама (випуск 1983 року) перевівся в Колумбійський університет з Оксіденшл-коледжу. - Університет випустив дев'ять суддів Верховного суду.

9. Помона-коледж Місцезнаходження: Клермонт, шт. Каліфорнія Кількість бакалаврів: 1586 Загальна сума на навчання в рік: $ 55 319 Цікаві факти: - У Помоні існує унікальна традиція лижно-пляжного дня. Півдня студенти катаються на лижах на курорті Mountain High в годині їзди від університету, півдня відпочивають на пляжі Newport Beach. - Не дивлячись на високу вартість навчання, університет має 11-й, найнижчий, рівень заборгованості студентів. - Помона є частиною Claremont Colleges, асоціації семи незалежних установ, розташованих в суміжних кампусах.

10. Суортмор-коледж Місцезнаходження: Суортмор, шт. Пенсільванія Кількість бакалаврів: 1545 Загальна сума на навчання в рік: $ 55 895 Цікаві факти: - У неділю ввечері перед початком навчального року студенти традиційно збираються разом і дивляться фільм «Випускник». - При бажанні студенти можуть відвідувати програми Пенсільванського університету, який розташований в 20 хвилинах їзди від кампуса. - Одна п'ята частина студентів вибирають продовжити навчання і отримати докторську ступінь.

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.