Дитячий табір "Fairy Land". Для маленьких королів та королев

Дитячий літній табір “Fairy Land” чекає на справжніх маленьких королів і королев! Шановні батьки! Школа іноземних мов «Harvard Language Club» дарує вашим діткам чудову можливість пройти підготовчі курси з англійської мови під час цікавої програми літнього табору. Якщо Вашій малечі від 4 до 6 років і Ви мрієте подарувати дитині незабутнє й корисне літо – тоді цей шанс саме для Вас! “Fairy Land” уже чекає! Локація табору – м.Вінниця.

Програма табору розрахована на 6 цікавих і насичених подіями днів. Ми поринемо у неймовірну віртуальну мандрівку казковою країною чудес, кожного дня зустрічатимемо на своєму шляху героїв казок та мультфільмів, які допомагатимуть нам у виконанні завдань та вивченні англійської мови.

Супроводжувати малечу таємничими стежками казкових земель будуть молоді, але досвідчені й креативні педагоги – викладачі англійської мови із «Harvard Language Club». Програма дитячого літнього табору “Fairy Land”:

1. День 1. “Welcome to our Fairy Land”- починаємо нашу цікаву подорож незвіданими землями казкової країни. Наші гіди й помічники – герої мультфільму «Холодне серце», разом із якими діти пригадають англійський алфавіт, кольори, рахунок. А як же без чудес і магії у казковій країні? Ми матимемо змогу відчути себе справжніми чарівниками – спробуємо розгадати таємниці відомих фокусів, вигадаємо власні магічні трюки, влаштуємо цікаві й пізнавальні експерименти.

2. День 2. “Angry Birds”. Наше королівство – то домівка для багатьох казкових і мультиплікаційних героїв, що уже так полюбилися дітям. Ми познайомимось із підкорювачами небесних висот – культовими птахами, навчимося представляти себе, виготовимо власноруч поробку «Моя пташка Angry Birds».

3. День 3. “The Hungry Caterpillar”. Наша наступна зупинка під час подорожі казковою країною чудес - «Чарівне дерево», на якому живе “Hungry Caterpillar”. Разом із нею ми повторимо дні тижня, ознайомимося з лексикою на тему «Їжа», погодуємо Гусінь своїми новими знаннями, зіграємо з нею в ігри та зробимо власноруч сувенір собі на пам'ять.

4. День 4. “Froggy gets dressed”. Гарно провівши час із Гусінню, ми помандруємо далі і зустрінемо на своєму шляху Жабку “Froggy”. Під час знайомства з Жабкою ознайомимося з лексикою із теми «Одяг» та проведемо майстер-клас із виготовлення одягу з підручних матеріалів. Наша Жабка у цьому справжня майстриня!

5. День 5 . «Мадагаскар». Наш маршрут прямує через острів Мадагаскар. Уже знайомі нам тварини проведуть екскурсію островом, познайомлять нас із його таємничими жителями. Ми побуваємо на захоплюючому сафарі, зробимо фотосесію з різними тваринами, створимо власний зоопарк. І все це – не відхиляючись від курсу! (тобто граючись – вивчаємо мову й вдосконалюємо мовленнєві навички).

6. День 6. «Моана». Наша подорож островами не закінчується! Попереду у нас – тропічний острів, де живе безстрашна дівчинка Моана. Вона покаже нам свій острів і розповість про його таємниці, ознайомить нас з лексикою з теми «Пляж. Відпочинок». Ми власноруч зробимо «Острів». І звичайно ж, на завершення табору – прощальна тропічна вечірка. А що за вечірка без коктейлів? В програмі останнього дня у таборі – приготування незвичайних коктейлів! Дитячий літній табір “Fairy Land” – це не лише гарна можливість для ваших діток цікаво відпочити влітку, знайти нових друзів, отримати нові знання, а й чудовий шанс продовжити навчання далі – у школі іноземних мов «Harvard Language Club»! Поспішайте записати свою малечу у цікаву подорож казковою країною із англійським акцентом!

Отримати розширену інформацію про літній табір Ви можете в нашому офісі за адресою: вул. Стрілецька, 14(з боку 6-ї школи), а також за телефонами (097) 460-90-05, (073) 460-90-05. Он-лайн презентація land.harvard.in.ua

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.