Слухаємо та співаємо - англійську з легкістю вивчаємо!

Людина сучасного світу постійно перебуває в шумній та динамічній атмосфері. Натовпи, черги, громадський транспорт…. Кожен хоче відволіктися від тотального шуму, розслабитися, заглибитися у свої думки, відділитися від світу. В цьому нам зазвичай допомагають навушники і улюблена музика.

Музика супроводжує нас усюди. І вона не лише у наших навушниках, але й часто звучить у громадському транспорті, в супермаркетах, торгових центрах, по радіо в авто, в рекламі на телебаченні… Музика різноманітна й багатогранна. А чому б не використовувати музику як допоміжний елемент у вивченні іноземної мови?
Викладачі «Harvard Language Club» так і роблять! На наших заняттях і малеча, і дорослі поринають у незвіданий світ музики, слухаючи, вивчаючи і виконуючи тексти англомовних пісень. Усім відомі дитячі пісеньки, знамениті пісні із мультфільмів та кінострічок, кращі класичні композиції та зразки сучасних стилів у музиці… Все це допомагає нашим учням у вивченні мови та досягнення нового рівня знань.
Чому це працює?
Увага на музику. Науковцями давно доведений той факт, що музика корисна і є дуже ефективним способом при вивченні іноземних мов, а особливо в освоєнні граматики, збільшенні словникового запасу і постановці вимови. Крім того, існує так званий "ефект Моцарта", згідно з яким прослуховування класичної музики стимулює мозкову активність, покращує уважність, зосередженість, пам'ять.
Повсякденна (побутово-розмовна) мова. У більшості популярних пісень багато стійких виразів і фраз. Також дуже важливо, що тексти пісень розраховані на носіїв мови і включають в себе сучасні розмовні звороти.
Знайомство з вимовою англійських слів. Прослуховування пісень знайомить нас із правильною вимовою англійських слів, характерним для англійської мови ритмом, інтонаціями, паузами.
Потрібні слова самі приходять на думку. Багато слів і фраз у піснях часто повторюються, завдяки чому їх дуже легко запам'ятати. Ви, звичайно ж, і самі стикалися з цим - коли та чи інша популярна мелодія звучить в голові знову і знову. Саме цей механізм «нав'язливої мелодії» може надати неоціненну допомогу у вивченні англійської мови, в розучуванні нових слів і фраз за допомогою пісень. І більш того - досить швидко Ви виявите, що забути нові слова просто неможливо.
Пісні викликають емоції. Всі ми знаємо, наскільки сильно музика може впливати на наш душевний стан. Вона здатна підняти нам настрій, втішити у скрутну хвилину або навіть поліпшити фізичне самопочуття. А те, що викликає у нас емоції - легко запам'ятовується.
Музика ніколи не набридає. Ще одна причина, з якою вивчення англійської мови часом здається таким важким завданням, полягає в нестачі часу. Однак, на те, щоб вивчати англійську, слухаючи пісні, треба не так вже й багато часу. У наше століття смартфонів і MP3-плеєрів слухати музику можна де завгодно - в машині, на кухні, на дачі - і це ніколи не набридне. При цьому Ви без жодних зусиль закріпите вже пройдений матеріал.
Занурення в англомовну культуру. Музика і пісні дозволяють краще відчути англійську мову, простежити міжкультурні зв'язки, зрозуміти особливості побудови англійських фраз. Пісні знайомлять нас з тим, як носії англійської мови висловлюють свої емоції, почуття, думки. Крім того, у Вас з'являться теми для обговорення з Вашими англомовними друзями - це може стосуватися як змісту пісень, так і популярних виконавців.
Отже, вивчення мови – це не монотонне й нудне зубріння, а цікавий світ, що відкривається перед Вами! З нами Ви зможете вивчити тексти улюблених пісень – і вже будете не просто підспівувати їх виконавцям, а й зрозумієте зміст і настрій пісні. Вивчити англійську – це просто із «Harvard Language Club»!

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.