День Валентина

St. Valentine’s Day Напевно знайдуться скептики, які стверджуватимуть, що День Святого Валентина був придуманий продавцями квітів і вітальних листівок. Проте, вже декілька століть кожного року 14 лютого мільйони людей по всьому світу не втрачають можливості ще раз, «офіційно» зізнатися у коханні і проявити усю ніжність своїх почуттів. Кожна країна славиться своїми традиціями не лише в народних автентичних святах, а й у такому, здавалося б, популярному як День Валентина. У Британії, наприклад, незаміжні дівчата 14 лютого прокидаються до сходу сонця, стають біля вікна і дивляться на чоловіків. Згідно з повір'ям, перший чоловік, якого вони побачать, і є їх суджений. Дивно, але це повір'я живе й досі - правда, багато його дотримуються жартома, щоб підняти собі настрій, і тільки. Популярними подарунками на Валентинів день в Англії вважаються солодощі у вигляді сердечок, м'які іграшки, особливо улюблені в Британії плюшеві ведмедики Teddy, і незмінні листівки-валентинки. Валентинки ж мають взагалі свою, окрему історію, яка бере початок в середині 19 століття в США. Уродженка Массачусетса Естер Хауленд (Esther Howland) розпочала масове виробництво присвячених цьому святу листівок - «валентинок». У сім'ї Хауленд був свій поліграфічний бізнес; у юної Естер народилася ідея випустити серію листівок, присвячених Дню всіх закоханих. Успіх цієї ідеї перевершив найсміливіші очікування Естер, через короткий час оборот виробництва «валентинок» становив шестизначну суму. В Америці День всіх закоханих стали святкувати пізніше, ніж в Європі, з 1777 року. На початку минулого століття американці в День Святого Валентина стали посилати солодкі марципани своїм нареченим. Потім американці налагодили виробництво карамелі і стали видряпувати на цукерках ще й ніжні слова. Карамельки робили червоно-білими. Червоний колір означав пристрасть, а білий - чистоту любові. У 50-ті роки цукерки стали укладати в картонні коробочки у формі серця. Сьогодні приблизно кожна четверта вітальна листівка в США - це «валентинка»; за своєю популярністю вона поступається тільки різдвяних листівок. За свій внесок у справу популяризації Дня Всіх Закоханих Естер Гауленд прозвали в США «Матір'ю Дня Святого Валентина». Як і в багатьох країнах, в США на 14 лютого припадає величезна кількість весіль - особливий ажіотаж спостерігається, звичайно, в Лас-Вегасі, штат Невада. Сьогодні в США День Святого Валентина - не тільки свято закоханих; останнім часом він набув більш «цивільний» статус - в цей день вітають не тільки тих, до кого відчувають романтичні почуття, а й просто близьких людей, друзів, колег по роботі. А ви вже підготували презенти своїм другим половинкам? Готові ще раз довести серйозність своїх намірів і чистоту своїх почуттів? Тоді, кохайте, бо час не жде! Harvard Language Club вітає Вас із Днем усіх закоханих! Нехай кохання у Вашому житті ніколи не старіє, романтика розфарбовує сірі будні, а почуття будуть джерельно-чистими! Harvard Language Club любить Вас!

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.