Викладачі HLC / Інтерв’ю. Горбачова Анна

Всім хелоу! Під прицілом нашого сьогоднішнього інтерв’ю - викладач англійської та німецької мов Горбачова Анна.

Анна Ігорівна, більшість Ваших студентів середнього та старшого шкільного віку, їм було б цікаво дізнатись, яку школу ви закінчили, як ви вчилися в школі? Які уроки любили, а які не любили?

Я закінчила школу № 1, з поглибленим вивченням іноземних мов. В школі вчилася старанно, була відмінницею, та як результат, у 2010 році закінчила її з золотою медаллю. Намагалася приділяти достатньо уваги усім предметам, але найулюбленішими були предмети з англійського спектру ( розмова англійська, англійська граматика, література, бізнес- англійська). Не любила фізкультуру і дуже часто прогулювала її (сміється). 

Чи важко дався Вам вибір університету та майбутньої професії?

Як згадую те літо після 11-класу, то аж мурашки по шкірі! ДПА, ЗНО, випуск, вступ… Не дивлячись на всі переживання та страхи, все здала успішно, всі предмети ЗНО були в межах від 190 до 200. З такими результати відкрилось багато доріг. Задумувались про найпрестижніші ВУЗи країни, бюджетне навчання мені там було гарантоване, але не вистачило сміливості вилетіти з-під крила мами та тата і обрала ВДПУ ім. Коцюбинського, інститут іноземних мов ( про що, до речі, ніколи не пожаліла!). З моїми амбіціями мені одного університету було мало і одночасно ще й поступила до Національної академії внутрішніх справ у м. Києві на заочну форму. Зараз можу не лише навчити англійської та німецької, а й подискутувати на рахунок кримінального права, захистити свої права та оточуючих. Ось такий я грізний викладач!

Коли ви захотіли стати вчителем? Це був поклик душі чи свідомий вибір?

Не буду брехати, що відчула цей поклик душі ще й з народження (Посміхається). Коли поступала, планувала поглибити свої знання англійської мови та оволодіти ще й німецькою, про перспективи вчителя не думала. Протягом  навчання думку свою змінила. Була практика в дитячому таборі, школі, університеті…помітила, що легко знаходжу спільну мову з дітьми, сподобалось ділитись з ними своїми знаннями та досвідом, надихати її, бути для них прикладом для наслідування! У рідному ВДПУ зустріла викладачів, яких я вважаю справді “великим”, також під час навчання в університеті у США познайомилась з викладачем, який запалив мене як вчителя. Прийшла до думки, що в мені також багато вогню і я можу запалювати ним інших!

Який стиль вашої роботи в якості вчителя?

Стиль роботи з дітьми, скоріше, неформальний. Я не ставлю себе на п’єдестал, ми з учнями у класі на рівних. На уроках намагаюсь створювати позитивну та дружню атмосферу – саме в такому оточенні, на мою думку, найкраще вчитися та пізнавати щось нове! Зі мною завжди весело: часто від учнів чую, що я немов сонечко, і що вони з задоволенням біжать на мої уроки. Для мене важливо знати та чути це. Інколи, звичайно, і сонечко може змінитись на грім з блискавками, але це буває рідко. 

На Вас впливають Ваші учні? Якщо так, то як?

Впливають, звичайно, у позитивному сенсі цього слова. Вони діляться зі мною своїм настроєм, посмішками, енергією. І взагалі, в мене є багато чому повчитись у своїх студентів! ( Сміється) Кожен день вони розповідають мені щось цікаве зі свого життя, говорять про новини у світі музики, кіно, спорту, жартів, техніки. В мене вільного часу не дуже багато, але завдяки своїм учням я йду в ногу з прогресом! 

Як Ви відпочиваєте? Що любите робити у вільний час?

Вільного часу у викладача не так вже і багато, але ми його намагаємось використовувати по-максимуму…я надаю перевагу активному відпочинку. Дуже люблю проїхатись на своєму велосипеді по Вінницькій області, кататись на роликах та ковзанах, я також частий гість кінотеатрів! Вночі – читаю, мені іноді здається, що моя електронна книга та я- це одна ціле ( Посміхається). У мене багато творчої енергії, яку випускаю на своїх уроках, те, що залишається дома після занять направляю на малювання, написання віршів. І ще я багато подорожую і мрію побачити весь світ! Я непоганий старт вже зробила, побувала у США, Польщі, Чехії, Німеччині, Австрії, Голландії, Єгипті, Туреччині, Ізраїлі, Палестині, Грузії, Вірменії. В Україні, до речі, також безліч місць неймовірної краси та величі…за 2015 рік їздили 5-6 разів в Карпати. Кожен раз відкривала їх по-новому і любувалась їх красою у різні пори року!

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.