Harvard LC - 6 років успіху!

Кожен з нас чекає на своє День народження. Рік за роком і нам вже шість.

Ми з радістю згадуємо  усіх студентів,які сумлінно навчалися у нас,показали найкращі результати та вступили у вищі навчальні заклади. Дякуємо нашим викладачам,які невтомно працювали,даючи найкращі знання нашим студентам.

 

Разом з нашими партнерами агентством «5 зірок» ми влаштували неймовірне свято,де були запальні танці від Фіксиків,гарний виступ відомої вокалістки Олени Яворської ,шоу мильних бульбашок,гармата з конфетті,святковий стіл. А головними героями на святі були наші студенти,які бездоганно грали свої ролі на сцені.

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.