Harvard Summer Camp. Відпочинь разом з нами!!!

Всі діти чекають з нетерпінням літніх канікул: одні гори люблять, інші – погрітися на пісочку під спекотним сонечком. Але якщо Ваша дитина ще жодного разу не була в Карпатах, пропонуємо Вам виправити це якомога швидше. Казкові пейзажі, величні вершини, чисті гірські річки, прозорі озера, вируючі водоспади і ще багато-багато всього вже чекає ваших дітей!

 

 Приготування їжі на вогні, нічні посиденьки біля багаття, купання в гірській річці, похід літніми Карпатами, розваги,тренінги, майстер-класи, заняття з англійської мови, екскурсії до Буковелю, Яремчі та Рахова.

Ще один варіант активного, навіть екстремального, відпочинку в літньому таборі в Карпатах - підкорення найвищої точки нашої країни г. Говерли! Катання на  велосипедах і конях також обіцяють бути не менш захопливими і цікавими. Англомовний табір «HSC» буде проходити у селі Микуличин, Івано-Франківської області в готельному комплексі «Скеля».

Микуличин — низькогірний кліматичний курорт, розташований у долині річки Прута. Найдовше село в Україні, загальна протяжність — 44 км.

Землі, на яких розкинулося село, колись належали Галицькому князівству. Князь Данило Галицький ними нагородив князя Микулу. В середині XIII ст. в Карпатах було збудовано декілька сторожових постів, серед них і Микулин пост, який згодом став великим населеним пунктом. У селі збереглася дерев'яна Троїцька церква з дзвіницею (1863).

 Готельний  комплекс «Скеля»- триповерховий дерев'яний будинок на 16 номерів (64 місця) та колиба з двома бенкетними залами. Кожен номер має вхід з тераси. В номері двоспальне ліжко, шафа для одягу, комод. Санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник).

Опалення:автономне.
Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.

Спорт,розваги: Настільний теніс, більярд, бадмінтон.

Походи в гори, катання на конях, збирання грибів та ягід, риболовля.


Команда викладачів «Harvard Language Club»підготувала для Ваших дітей унікальну програму, де кожна дитина не залишиться без уваги та  може проявити свої таланти.

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.