Офіційне привітання від HLC

Дорогі колеги, батьки та студенти! Від усього серця вітаю Вас з найчарівнішими і найочікуванішими святами - Новим роком та Різдвом Христовим! Вони є тими радісними, родинно-теплими, улюбленими днями з якими кожен пов'язує сподівання на краще майбутнє.

 Я вірю і сподіваюся: всі бажання, що ми їх загадуємо в Новорічну ніч обов'язково збуваються. Давайте побажаємо один-одному безмежного щастя,міцного здоров'я,добра та радості,вірних та надійних друзів. Нехай у наших домівках панують мир,взаєморозуміння та злагода, а Різдвяна зірка освітить дорогу до Храму,де панують Віра,Надія та Любов.

З повагою директор ТОВ "Гарвард Ленгвідж Клаб" Зінкевич Лілія Василівна.

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.