"Intensive" - прискорений курс.

Літо,літо,літо… Для  одних людей – це пора відпусток та відпочинку, для інших - період здачі вступних та випускних екзаменів, а для когось - це період активних дій. Всі ми знаємо, що  влітку дуже важко налаштувати себе  на серйозну роботу, адже...

спека та задуха міста сповільнює всі рухи і навіть думки. Але ми переборюємо себе,бо треба рухатися вперед,здобувати нові знання,очікуючи від самих себе нових планів та  перспектив. Зараз існує думка,якщо ти багато працюєш над собою,розвиваєшся,йдеш в ногу з часом,а ще й володієш іноземними мовами,то тобі гарантований успіх у всьому. Тому для більшості з нас володіння іноземною мовою в пріоритеті.

З шаленим ритмом життя не кожен може знайти час для опанування іноземних мов протягом року,тому і більшість з нас шукають можливість покращити свій рівень знань влітку. І тут нам приходять на допомогу курси іноземних мов,які пропонують інтенсив.
Інтенсивний курс-це прискорений курс вивчення іноземної мови,коли за короткий період часу  студенти проходять матеріал всього звичайного курсу, при цьому вони займаються двічі або тричі в тиждень по декілька годин.

Є багато прихильників і противників такого способу навчання. Але з точністю можу сказати, що не кожному підійде настільки напружений графік занять, тому перед тим як записуватись на такий курс потрібно зважити всі «за» та «проти.

Наводжу переваги:

  • можливість пройти цілий курс за менший період,ніж  за час проходження основного курсу
  • економія часу і грошей
  • ваші  викладачі, підручники та знання
  • більше спілкування іноземною мовою зі своїми одногрупниками та викладачами
    можливість з головою зануритися в іншомовну  атмосферу

Недоліки:

  • велике навантаження
  • швидкий та напружений графік навчання
  • велика кількість домашніх завдань

Інтенсивний курс, як правило, проходить у швидкому  темпі  і закінчується раптово, навіть не вспієш озирнутися.  За досить короткий час студенти мають можливість підтягнути мову, долаючи прогалини. Тому інтенсивний курс допомагає не тільки не забути іноземну  за літо, а ще й суттєво покращити свої знання і  почати новий семестр з вищого рівня.

Ми пропонуємо програму « інтенсив»з  англійської та польської мов.

Заняття можуть проходити тричі на тиждень по 1.5 години або по 2 години за вашим бажанням.

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.