We opened the Cinema Hall!

Harvard Language Club не втомлюється дивувати своїх відвідувачів різноманітними сюрпризами. На цей раз ми втілюємо в життя глобальний проект кінозалу на сайті harvard.in.ua. За нашим задумом в ньому розміщуватиметься величезна фільмотека.

Наші студенти матимуть змогу переглянути фільми різних жанрів в зручний для них час, а оскільки всі вони будуть на англійській мові, то приємне буде поєднуватися з корисним :). Перші 50 кінокартин вже завантажені.

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.