Harvard LC. Вітаємо з днем знань!

Перше вересня - це те свято, коли душу переповнюють протиріччя...З одного боку, цей день сповіщає про початок осені, залишаючи лише спогади про теплий дотик літнього дня та яскраві сонячні обійми, а з іншого-це початок нового, сповненого відкриттів

навчального року! Адже саме зараз, не відкладаючи на потім, можна розпочати по цеглині будувати омріяне майбутнє, зосередитись на тому, що давно хотіли опанувати, крок за кроком рухатись вперед з клубом "Harvard", що пропонує Вам оновлену програму занять та готує для Вас масу цікавих подій!

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.