"Hello Summer!" - літня програма HLC

Коли закінчується навчальний рік, для багатьох учнів доволі важко перелаштуватися з інтенсивного шкільного чи студентського життя в режим певної свободи дій(принаймні на час канікул :). Тож ми створили унікальну

програму, яка дозволить нашим студентам закріпити пройдений матеріал, а також в легкій та не нав'язливій формі поступово поринути в світ яскравих літніх вражень. Адже заняття в програмі "Hello Summer!" побудовані таким чином щоб максимально віддалено нагадувати звичайний урок, але і в той самий час дарувати студентові максимум знань. Отож нехай твоє літо розпочнеться з неймовірно соковитого "коктейлю знань" від Harvard Language Club.

Розклад літньої програми:

День 1 - Свято англійської мови. Ми проведемо Свято улюбленої букви (3-4 роки), Свято алфавіту (5-6 років), старші студенти дізнаються цікаві факти про історію англійської мови, здійснять подорож у різні англомовні країни світу.

День 2 - День британських традицій. Ви дізнаєтеся про добре відомі та маловідомі незвичайні традиції Великобританії.

День 3 -   День літа. Вас чекає надзвичайний інтерактивний урок, присвячений літньому відпочинку.

День 4 - День інтелекту. Ми зіграємо в інтелектуальні ігри та вікторини, Брейн-ринг, Що? Де? Коли? Хто хоче стати мільйонером?

 День 5 - День спорту та здоров`я. Ми поговоримо про здоровий спосіб життя, про спорт в нашому житті,проведемо спортивні ігри та змагання)

День 6 - День британської кухні. Ми помандруємо у чудовий та смачний світ британського чаю, пудингів та інших кулінарних традицій.

День 7 - День театру. Наші студенти поринуть в магічний світ театру в кращих традиціях Шекспіра,будуть брати участь у різноманітних сценках, виставах. Також їх чекає перегляд фільмів та мультфільмів.

День 8 - День моди. В цей день ми торкнемося наймодніших тем, поговоримо про одяг та стиль, проведемо конкурс Містер та Міс клубу.

Умови навчання за програмою "Hello Summer":
Програма триватиме 8 днів (2-13 червня). Вартість навчання від 199грн, інші умови ви можете дізнатися у свого викладача, а також за телефоном (0432) 69-22-87.

 

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.