Our guests / Robert

 

   Ми разом з видавництвом «Pearson» та компанією «Дінтернал-книга»розпочали плідну співпрацю у цьому році. У нас була унікальна можливість прослухати на базі нашого закладу освітньо-методичний захід PearsonTeacherTrainingFair.

   PearsonTeacherTrainingFair – це серія інтерактивних тренінгів-семінарів та творчих майстерень з викладання англійської мови у молодших, середніх та старших класах. Одночасно з тренінгом  відбулася освітня книжкова виставка-ярмарок.

   Діяльність PearsonTeacherTrainingFairспрямована на підвищення професійної майстерності вчителя англійської мови, опанування ним сучасними комунікативними технологіями іншомовного навчання, збагачення методологічного репертуару навчальних прийомів та технік викладання англійської мови.

   Учасники тренінгу отримали масу задоволення та корисні рекомендації щодо мотивації студентів при вивчення іноземної мови. На семінарі кожен викладач був  забезпечений  роздатковими матеріалами . Семінар проходив в дружній, невимушеній атмосфері,завдяки відмінному почуттю гумору нашого лектора пана Роберта. В кінці семінару була проведена лоторея «Найуважніший викладач». Після семінару всі викладачі отримали відповідні сертифікати.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.