HLC party '13-09

 

Молодий та активний? Хочеться яскравих відчуттів,сили та енергії? Наша відповідь – ходімо з нами в боулінг. Саме тут азарт боротьби витіснить сум з твоїх думок, відштовхне від тебе проблеми на роботі і не тільки. Боулінг клуб-демонстрація сили,спритності і просто хорошого настрою.

Ми розпочали таку традицію і у нашому клубі. Це був наш перший похід в боулінг всією нашою командою. Саме в такій невимушеній атмосфері відбувається зародження спільних ідей та проектів. Так формується справжня КОМАНДА.

 

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.