Випуск 2012-2013

 

Завершення навчального року - це завершення певного періоду життя кожного з нас, освоєння нових знань, навиків, розкриття талантів. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей та дорослих - це нова валіза знань за плечима, для викладачів – гордість за успішно складені іспити їхніх студентів, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік. Отже, гайда на канікули, щоб з новими силами та позитивними враженнями почати новий навчальний рік.

Як відпочинеш ти за літо
Негайно в клуб ти поспішай
Не забувай про стіни рідні
Про викладачів не забувай!!!!

 

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.