Наш кінозал

 

Чи можна вивчити іноземну мову, не знаючи культуру та традиції народу, який спілкується цією мовою. Можна, але ці знання не будуть повними. Ми можемо сміливо стверджувати, що нашим студентам пощастило значно більше ніж іншим, які у нас ще не навчаються.У якій ще школі ви знайдете власний кінозал?! Враховуючи побажання наших студентів, ми вирішили створити у себе в закладі справжній кінозал(з великим екраном, справжнім об’ємним звуком та з попкорном. Як чудово переглядати оригінальну стрічку на великому екрані, у гарній якості, з оригінальною звуковою доріжкою та ще й у такій чудовій компанії. Англійський кінозал завжди пропонує добірку найкращих мультфільмів .З кожного мультфільму наші студенти черпають не лише нові слова, вирази , але й переживають всі події, які відбуваються з героями мультфільму. Тож, якщо у вас є вільна година , і ви бажаєте вдосконалити свою англійську та отримати позитивний заряд емоцій – ми будемо щиро раді вітати вас на черговому кіносеансі.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.