Travel & Study '12

 

Краків по праву вважають одним із найкрасивіших міст Європи й культурною столицею Польщі. Щорічно його відвідує близько 10 мільйонів туристів. Причому, більша частина мандрівників проводила в місті лише одну ніч. Цього часу мало, щоб відчути неповторний дух міста. Прокидаємося в номері готелю. Цей готель розташований біля Ягеллонського університету. Ягеллонський університет з прекрасною архітектурою, а в однієї з частин будівлі знаходиться університетський музей, хвилина ходьби від головної визначної пам'ятки Кракова - замку Вавеля і Старого міста. Добре поснідавши в готелі, відправляємось до замку Вавеля, поки ще не набіг натовп туристів... Хочеш більше інформації? Читай газету Hot News #7(2012).

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.