Літо з HLC '12

 

Непомітно промайнув місяць навчання у студентів, які вирішили освіжити свої знання. До нас приєдналися не тільки дорослі студенти, які поставили за мету покращити свій рівень іноземної мови, але й малеча, яка лише почала робити свої перші кроки в чарівну країну знань. Результатом цієї роботи стали яскраві проекти з вивчених тем. Переглянути, як все відбувалося, ви можете у фотодобірці представленій нижче.

 

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.