Хеловін '11

 

Хеловін - вечірка! Музика, танці, конкурси, а також символічні страви та напої... Дивне,незрозуміле для нашого менталітету свято, яке своєю історією сягає сивої глибини віків. Воно лякає,бентежить і водночас вабить своєю безпосередністю. Для нас і студентів нашого клубу-це не просто вшанування традицій англомовних країн, а ще один привід весело провести час разом, порозважатись, повправлятись в спілкуванні англійською.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.